Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen  - 1
Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen  - 2
Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen  - 3
Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen  - 4
Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen - 1/4Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen - 2/4Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen - 3/4Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen - 4/4

Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen

Kód: SVK-3111
Měsíc na moři. Tento jemný náhrdelník byl vyroben jako odkaz na sílu a moudrost Bohyně Matky.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
729 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Měsíc na moři, Akvamarín, měsíční kámen

Měsíc na moři. Tento jemný náhrdelník byl vyroben jako odkaz na sílu a moudrost Bohyně Matky. Bohyně Matka, síla Boží Lásky, je jako oceán. Hluboká, bezedná, nekonečná, všeobjímající, konejšící, očišťující, život dávající a udržující. Je to síla ženské podstaty.

Ona vidí, stále bdí. Nic nesoudí, ale všechno přijímá, všemu dává možnost Být. Ona vidí každou bytost i s její minulostí, přítomností a budoucností a ví, že vše, co je, se vyvíjí dle plánu tak, aby se znovu navrátilo celistvé do Podstaty, spojilo se s Božstvím. S Duchovním světem. Není dobré ani špatné, vše jen Je, na cestě svého rozvoje. A aby se cokoliv rozvíjelo, je zapotřebí zalévat to Láskou. Protože to Láska otevírá srdce každé bytosti, to Láska opravdu proměňuje. Ona je životadárnou vláhou. Bohyně Matka, to je síla Boží Lásky. Ona hledí a vidí. Ona proudí a stále dává. Je pevná sama v sobě. Nebojuje, protože není proti čemu... Myslíš ty stíny, co se právě teď mihly na hladině Její bezedné studny? Hleď, ještě chvíli a spatříš, že pominou. Vše pomine. Jediné, co opravdu stále věčně Je a co má jedině opravdovou sílu - je Láska. Láska je síla, je to cesta i Pravda. Láska je život. To Ona otevírá ducha člověka a dává mu Poznání - jako celostní pochopení, aby duch mohl dále růst do Pravdy a aby jeho Láska byla hlubší. Poznání ducha násobí Lásku. Je to cesta k Bohu. Cesta ke spojení se Stvořitelem, s Duchovním světem. Je to návrat Domů, do Jednoty, do říše Lásky. Od semínka - až do Podstaty, Ona provází. Bohyně Matka.

Kuličky extra kvalitního, pravého, bílého měsíčního kamene (6 mm) a akvamarínu (4 mm) jsou navlečeny na pevném ocelovém lanku. Uzavírání je na karabinku. Náhrdelník je autorským šperkem a je k dispozici pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně výše uvedeného popisu a popisu účinků kamenů. 

Délka náhrdelníku
42 cm

Použité kameny
měsíční kámen, akvamarín


Měsíční kámen
Měsíční kámen je vzácným darem Velké Bohyně Matky ženám všech kultur. Tento kámen jemně upravuje citovou a duchovní rovinu, tříbí intuici a svou jemnou hladivou silou harmonizuje hrubá a éterická těla žen, navrací je do jejich původního přirozeného stavu. Měsíční kámen ženě připomíná původní čistotu a jemnost její Duše. Vede ji zpět k tomuto prameni a povzbuzuje ji, aby své Duši důvěřovala, aby se nechala vést. Pomáhá a podporuje ji, aby bez obav a ohledů "co na to svět" vyjadřovala své dobro, lásku, soucit, pochopení, toleranci a laskavost. Vždyť právě tyto kvality je třeba v dnešní materialisticky a na soutěž orientované společnosti znovu oživit a rozvíjet. Světlo, láska a dobro se musí projevovat...

Měsíční kámen a jeho působení
Měsíční kámen, jak název napovídá, je kamenem přímo spjatým s Měsícem, intuicí a empatií, s přemítáním a vzpomínáním, neboť stejně tak, jak Měsíc neustále dorůstá a ubývá, tak i všechno existující je součástí nekonečného cyklu změn. Vibrace tohoto polodrahokamu pomáhají vytahovat na povrch věci dosud uzavřené v podvědomí a otevírají mysl těmto podnětům. Měsíční kámen nám též pomáhá zvyšovat naše duševní schopnosti a rozvíjet intuici. Měsíční kámen je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií, je vhodný pro příliš agresívní jedince, jako jsou muži typu "macho" a agresívní typy žen, u kterých převládá spíše mužská stránka jejich osobnosti. Měsíční kámen vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku, dává chuť do života a má pozitivní vliv na ženskou plodnost. V citovém životě kámen uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově zklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Přináší hluboké citové zotavení.
 
Měsíční kámen a léčení
Měsíční kámen léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.
 
Čištění a nabíjení měsíčního kamene
Měsíční kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody, či přes noc v misce spolu s křišťálem. Nabíjíme nejlépe v době dorůstání Měsíce a při úplňku. 

Akvamarín - kámen Bohyně moří
Akvamarín, jehož barva je světlounce zelenkavá až modrá, připomíná při bližším prozkoumání mořskou pěnu. A skutečně, podle legend byl tento kámen považován za kámen Bohyně moří. Věřilo se, že je v něm ukryta síla oceánu, proto tento krásný polodrahokam používali námořníci, jako ochranný amulet, který jim zajistí bezpečnou plavbu. Akvamarín je kamenem odvahy, čistoty, čestnosti, vytrvalosti, bystrého intelektu a dynamiky. Povzbuzuje svého majitele, aby sloužil k prospěchu lidstva. Akvamarín svému majiteli pomáhá překonávat předsudky (především pak jeho vnitřní předsudky a bloky), má moc zlomit staré sebeobranné naprogramování. Akvamarín povzbuzuje k převzetí zodpovědnosti za své myšlení, konání, za svůj osud. Je kamenem, který symbolizuje odvahu překonat sám sebe a vzít konečně opratě života do svých rukou.

Akvamarín, kámen Bohyně moří

Akvamarín - kámen intuice, jasnozřivosti, meditace
V případě nejistoty a myšlenkového chaosu zlepšuje vnímavost k detailům, klidní emoce, pomáhá vyjasňovat pohled na problém a oddělit nepatřičné myšlenky od těch důležitých, abychom rozeznali podstatné od nepodstatného. Akvamarín potlačuje negativní dopad stresu, přináší harmonii, bystří intelekt, zlepšuje vnímavost a citlivost, zmírňuje obavy, pročišťuje zablokování komunikace, zlepšuje schopnost sebevyjádření. Tento nádherný polodrahokam má též schopnosti, které z něj dělají jednoho z nejúčinnějších meditačních kamenů - akvamarín je kamenem intuice, otevírá nám cestu k jasnozřivosti, navozuje vyšší stavy vědomí a duchovního uvědomění, udržuje komunikaci s Vyššími rovinami. Akvamarín náleží krční čakře, kterou harmonizuje, navíc udržuje v rovnováze a souladu naše fyzické a duchovní tělo a vytváří štít naší aury, chrání člověka před znečištěním kteréhokoliv druhu.

Akvamarín a léčení
Akvamarín je polodrahokam, jehož vibrace výborně pomáhají s problémy souvisejícími s krční čakrou - bolesti krku, oteklé žlázy, dále je úžasným pomocníkem při problémech se štítnou žlázou. Akvamarín uvádí do rovnováhy hypofýzu a štítnou žlázu, regulující hormony a růst, má účinek i na svaly. Posiluje činnost orgánů starajících se o pročišťování těla. Prospěšně působí na oči (krátkozrakost i dalekozrakost), čelisti, zuby a žaludek. Pomoc akvamarínu ocení taktéž ti, kdo při cestování trpí nevolnostmi. Akvamarín pomáhá při "mořské nemoci" a všech formách cestovních nevolností. Užitečný kámen při léčení nepřítomných. Podporuje paměť, toleranci a klidný spánek.

Čištění a nabíjení kamene
Kámen čistíme zhruba jednou za měsíc. Stačí ho na noc uložit do krystalické soli, poté omýt v proudící teplé vodě. Akvamarín nabíjíme nejlépe v noci za úplňku, ve vodě s mořskou solí.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tree Free hrnek - Srdce Tree Free hrnek - Srdce Kód: SoD-LM79498 Novinka
Srdce je odjakživa symbolem Lásky. Láska je nejmocnější silou v celém Universu,…
322 Kč
Mandala na sklo - Nebeský posel Mandala na sklo - Nebeský posel Kód: SoD-900S45
Nebeský posel přináší zprávu o zázracích, tajemstvích a úžasných…
140 Kč
Přívěsek Archanděl Gabriel exclusive, orgonit Přívěsek Archanděl Gabriel exclusive, orgonit Kód: SoD-917671
Gabriel je průvodcem při vzestupu našich duší, vede nás na cestě ke světlu…
529 Kč
Šperkovnice - krabička na karty stříbrná - Lotos Šperkovnice - krabička na karty stříbrná - Lotos Kód: SoD-917515
Tato úžasná šperkovnice, zdobena symbolem lotosu, je úžasně dekorativní a…
438 Kč