Náhrdelník Merkaba - sklo pyrex

Připraveno k odeslání
258 Kč
Kód: SAR-AG13
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tento luxusní náhrdelník je tvořen přívěskem z vysoce odolného, tvrzeného skla pyrex a pevnou bavlněnou šňůrkou se stahovacími uzlíky pro regulaci délky náhrdelníku. Motiv merkaby je zhotoven pomocí laserového gravírování, což je moderní technologie, nahrazující tradiční ruční rytí. Vytváří logo, znak, ornament odebráním materiálu. Následně je tento symbol dobarvován zlatou barvou. Přívěsek ze skla není plochý, ale mírně vypouklý. Díky tomuto zakřivení materiálu a procházejícím slunečním paprskům, dochází k zajímavému efektu. Zdá se, jako by motiv ožil. Třpytivá zlatá barva vytváří překrásné odlesky, které se znovu umocňují odrážením se od zakřivených ploch skla.

Merkaba - Mer je světlo, Ka je duch, Ba je tělo
MerkabaMerkaba je prastarým geometrickým útvarem, symbolem propojení sil Jin a Jang. Propojením těchto sil v sama sobě, dojde k rovnováze energií a vyčištění čaker, cesta k osvícení je nám potom přístupná. Merkaba se používala již v dávných civilizacích, známá byla i ve starověkém Egyptě. Merkaba je prostředkem k meditaci a napojení se na Vyšší síly Vesmíru. Merkaba nám pomáhá rozšířit své vědomí a vytvořit spojení s duchovními kvalitami v nás samých – spojení s Vyšším Já. Merkaba je určena všem, kdo na sobě pracují, pro všechny, kdo chtějí dosáhnout rovnováhy. 

Náhrdelník je tvořen přívěskem z vysoce odolného, tvrzeného skla pyrex a pevnou bavlněnou šňůrkou se stahovacími uzlíky pro regulaci délky náhrdelníku.

Materiál
pyrex x bavlna

Minimální x maximální délka náhrdelníku
35 x 70 cm

Průměr přívěsku
2,8 cm

Facebook komentáře

Štítky