Náhrdelník - V lesním tichu  - 1
Náhrdelník - V lesním tichu  - 2
Náhrdelník - V lesním tichu  - 3
Náhrdelník - V lesním tichu  - 4
Náhrdelník - V lesním tichu - 1/4Náhrdelník - V lesním tichu - 2/4Náhrdelník - V lesním tichu - 3/4Náhrdelník - V lesním tichu - 4/4

Náhrdelník - V lesním tichu

Kód: MINM-SR-2
Stromy. Ty zvláštní tiché bytosti. S kořeny zapuštěnými v zemi vypínají své větve, mávají listy, dávají stín i plody. Jsou ozdobou světa a dobrými přáteli lidí. Jsou to bytosti plné nádherných tajemství...
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
651 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník - V lesním tichu

Tak jsem tu zas a ztvrdlou tvoji kůru hladím.
Pod nohama listí šumí, do koruny tvé hledím.
Potok jemně zurčí, dech světa slyším ve tvém větvoví.
Kdo mluví ke mně hlasem moudrým, to se nikdo nedoví…

Tak jsem tu zas. Obloha tmavne nad námi.
A měsíc svítí svitem bílým, mlhavým.
Tu hleď! Jasná hvězda zrovna vychází.
Má drahá, je jak radost srdce, když k tobě znovu přicházím.

Tak jsem tu zas a v tichu srdce mír já tady nacházím.
Mír a moudrost plnou pravdy. Ta na duši mě pohladí.
Tak jsem tu zas, pojď, budem spolu mlčet s otevřeným nitrem.
Jen my dvě, měsíc, hvězdy, svět… prostoupeni větrem.

Hleď, okno světa je otevřené dokořán!

Stromy. Ty zvláštní tiché bytosti. S kořeny zapuštěnými v zemi vypínají své větve, mávají listy, dávají stín i plody. Jsou ozdobou světa a dobrými přáteli lidí. Jsou to bytosti plné nádherných tajemství. Je to tak, jak se všude praví, že různé druhy stromů mají svou vlastní esenci, energii. Mají svého "ducha". A tímto duchem se lze nekonečně krásně inspirovat. Však, kdo miluje les, o tom ví své. Ví o tom, jak les léčí, jak tiší nervy a chaos mysli, jak probouzí ducha, fantazii, tvořivost, sílu, jak zvedá energii, těší oko, ucho, hmat, prostě všechny smysly. A jak konejší srdce člověka! Ach Bože, to je krása... 

Tento náhrdelník byl vyroben velkou milovnicí lesa a je určen pro jinou další milovnici lesa. Je složen z mnoha kamenů - černého turmalínu, zeleného aventurínu, malachitu, mechového achátu a červeného granátu. Kameny jsou navlečeny na pevném silonovém lanku asymetricky (tedy, jak přišel který kámen pod ruku), náhrdelník má zapínání na karabinku. Náhrdelník je autorským šperkem a je skladem pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně tohoto popisu i s básní.

Kameny
černý turmalín skoryl, zelený aventurín, malachit, mechový achát, červený granát

Délka
56 cm

Velikost kamenů
4 mm - 10 mm


Granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Zelený aventurín je silně spojen s přírodou a její energií, pomáhá nám vstřebávat její harmonii, probudit naši duši a otevřít ji této prosté kráse. Aventurín je silně spojen s říší dévů (dušemi rostlin). Jeho energie nám pomáhá zbystřit vnímavost, intuici a jasnozřivost, je výborným kamenem pro meditace a navazování kontaktu s Vyššími energiemi, navozuje vyšší stavy vědomí a duchovního uvědomění. Zelený aventurín nás povzbuzuje k tomu, abychom nalezli své talenty a použili je ve prospěch lidstva. Zvláštním přínosem je pro všechny, kdo trpí neklidným spánkem či nočními můrami. Tento kámen je jako zelený strážce - již od nepaměti se zelený aventurín vkládá pod polštář či do blízkosti spícího. Takto je člověk chráněn před negativními energiemi a nečistými entitami. 

Malachit je kamenem proměny. V jeho společnosti lze prožít mnohem intenzívnější život (podněcuje k dobrodružstvím). Malachit nám naprosto nesmlouvavým způsobem ukazuje, co konkrétně brzdí náš duchovní vývoj, ve kterých sférách jsme zablokováni a jaké jsou příčiny těchto bloků (proniká ke kořenům problémů). Vibrace malachitu vytahuje hluboko ukryté pocity a psychosomatické problémy, přetrhává nežádoucí pouta a překonané způsoby jednání, uvolňuje zábrany a povzbuzuje k projevům emocí. Zároveň nás učí přebírat zodpovědnost za své myšlení a chování, podporuje naši empatii a podporuje přátelské vztahy s ostatními. Malachit se projevuje užitečně při psychosexuálních problémech, zejména těch, které způsobily traumatizující sexuální zkušenosti v minulých životech. Malachit lze užít rovněž při zkoumání vlastního nitra. Podněcuje snění a vyvolává živé vzpomínky. Je výborným kamenem pro všechny, kdo chtějí překonat stud a ostych. Tento nádherně zelený polodrahokam je mimořádně všestranným léčivým kamenem, kterého používají léčitelé po celém světě. Malachit rezonuje s ženskými pohlavními orgány a léčí pohlavní nerovnováhu, pomáhá zmírňovat křeče, usnadňuje porod. Malachit zlepšuje činnost imunitního systému, snižuje krevní tlak a pomáhá léčit velkou spoustu dalších nemocí a problémů. 

Turmalín skoryl je černý jako noc. Je přiřazen planetě Saturn a elementu Země, je to silný ochranný kámen, který nikdy nemá nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace libovolného původu, odstraňuje stres, zlost i strach, skoryl také pomáhá při očistě duše při různých psychických problémech či traumatech. Turmalín skoryl je ochranným šamanským kamenem, který poskytuje mocnou ochranu při provádění rituálů. Skoryl posiluje nervový systém, způsobuje, že se nás chování druhých lidí příliš nedotýká (lépe řečeno - chování a jednání druhých bereme s nadhledem a nevztahujeme si ho na sebe), zároveň nám pomáhá získat nadhled v nepřehledných situacích. Vibrace turmalínu - skorylu propojují, čistí a harmonizují čakry, odstraňují bloky z aury, udržují v rovnováze mužskou a ženskou energii. Skoryl nám pomáhá pochopit sebe sama i druhé, zvyšuje naši sebedůvěru, nezávislost, nezaujatost, podporuje naše tvůrčí myšlení. 

Mechový achát uzemňuje a stabilizuje. Přivádí člověka zpět do lůna Přírody, která je přímo studnicí občerstvujících sil. Mechový achát dává klid, osvěžuje duši a ukazuje nám krásy tohoto světa. Probouzí fantazii a inspiraci, zlepšuje vnímavost i soustředění.  Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Mandala na sklo čakrová - 4. čakra Anahata Mandala na sklo čakrová - 4. čakra Anahata Kód: SoD-900S123
Zelená mandala je určena pro 4. čakru (srdeční) Anahata, se kterou souvisí…
162 Kč
Kitl Syrob bezový BIO 500 ml Kitl Syrob bezový BIO 500 ml Kód: KI-1622-500
Sirup pro přípravu tradičních domácích limonád.
119 Kč
Přívěsek - Keltský strom Života postříbřený Přívěsek - Keltský strom Života postříbřený Kód: SAR-AS131-S Novinka
Strom je odjakživa považován za symbol života, tvořivosti a plodnosti. Proč?…
311 Kč
Mandala na sklo - Lotosové srdce - velká Sunseal Mandala na sklo - Lotosové srdce - velká Sunseal Kód: SHA-05009118
Krásná mandala na sklo s motivem Lotosové srdce nám připomíná, že pravým…
129 Kč