Podívejte se do kategorie Andělé

Náhrdelník Lásko bílá, otevři - larimar, magnezit  - 1
Náhrdelník Lásko bílá, otevři - larimar, magnezit  - 2
Náhrdelník Lásko bílá, otevři - larimar, magnezit - 1/2Náhrdelník Lásko bílá, otevři - larimar, magnezit - 2/2

Náhrdelník Lásko bílá, otevři - larimar, magnezit

Kód: MINM-LO
Láska, to je ohromná síla. Boží síla. Pro Lásku není nic nemožné. Láska tvoří, dává, vede, spojuje, chrání věrné, přivádí k Moudrosti. Kdo se jí otevře, tomu se otevřou Brány Její.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.156 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Lásko bílá, otevři - larimar, magnezit

Láska, to je ohromná síla. Boží síla. Pro Lásku není nic nemožné. Ona spojuje. Staví mosty tam, kde jsou nepropustné zdi, hranice "cizích" území, ploty, propasti, ostnaté dráty. Láska tvoří, dává, vede, spojuje, chrání věrné, přivádí k Moudrosti. Láska zná Stvořitele. Je podstatou Jeho světa. Kdo se Jí otevře, tomu se otevřou Brány Její. 

                            Láska spojuje

Láska pramení v Duši každého člověka. Kdo jednou nalezl skrze své srdce tento věčný Pramen, už nikdy nebude žíznit a vždy bude mít dostatek Lásky. Taková Láska z Duše tryská ven. Je jí tolik, že přesahuje všechna omezení. Ona září, hladí a oživuje vše živé. Vede člověka k rozvoji toho nejlepšího, dává mu křídla svobody, Poznání, pochopení pro všechny bytosti i Moudrost. Je to největší zázrak v životě člověka, kterého lze dosáhnout. Otevřít mocný pramen Lásky uvnitř sebe samého... Takový člověk již nic nehledá. Našel Lásku, našel všechno. A již jen dává. Tak, jako Láska, nechce zcela přirozeně nic pro sebe, on nic nepotřebuje, ačkoliv může mnoho mít. A opravdu mnoho má, když má Lásku... Vždyť Láska je Bůh!

V Bibli se nachází tento text:

Kdybych mluvil jazyky lidskými i andělskými, ale lásku bych neměl, jsem jenom dunící kov a zvučící zvon.
Kdybych měl dar proroctví, rozuměl všem tajemstvím a obsáhl všecko poznání, ano, kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, ale lásku bych neměl, nic nejsem.
A kdybych rozdal všecko, co mám, ano, kdybych vydal sám sebe k upálení, ale lásku bych neměl, nic mi to neprospěje.
Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá.
Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy.
Nemá radost ze špatnosti, ale vždycky se raduje z pravdy.
Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá.
Láska nikdy nezanikne. Proroctví – to pomine; jazyky – ty ustanou; poznání – to bude překonáno.
Vždyť naše poznání je jen částečné, i naše prorokování je jen částečné; až přijde plnost, tehdy to, co je částečné, bude překonáno.
Dokud jsem byl dítě, mluvil jsem jako dítě, smýšlel jsem jako dítě, usuzoval jsem jako dítě; když jsem se stal mužem, překonal jsem to, co je dětinské.
Nyní vidíme jako v zrcadle, jen v hádance, potom však uzříme tváří v tvář. Nyní poznávám částečně, ale potom poznám plně, jako Bůh zná mne.
A tak zůstává víra, naděje, láska – ale největší z té trojice je láska.            1 Korinstkým (13, 1 - 13,13)
 

Tento na toto téma vytvořený náhrdelník je tvořen kameny míru, srdce, harmonie, lásky, přátelství, souznění a Jednoty - larimarem a magnezitem. Nebesky modrý larimar vybízí k bezpodmínečné lásce, respektu, toleranci, vzájemné úctě, pomoci, soucitu, přátelství. Podporuje vědomí Jednoty. Magnezit je kamenem srdce, harmonie, vnitřního Míru. Ukazuje cestu Lásky skrze srdce. Jak velké a hluboké city se v našich vlastních hlubinách rodí! Náhrdelník je dále doplněn kuličkami křišťálu, kamene osvícení a čistoty, a olivínu, rovněž harmonizujícího srdce, city a povzbuzující k otevřenosti.

Kuličky polodrahokamů (4 mm) jsou navlečeny na pevném silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. Přívěsek larimaru, který je tvořen extra velkým překrásným larimarem drahokamové kvality, vkusně odrátkovaným postříbřeným kovem, je možné díky dostatečně velkému očku z náhrdelníku sejmout a nosit samostatně. Náhrdelník je autorským šperkem a je k dispozici pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně výše uvedeného popisu a včetně popisů účinků kamenů. 

Délka náhrdelníku
41 cm

Velikost přívěsku larimaru
2 x 2,5 x 0,8 cm

Použité kameny
larimar, magnezit, křišťál, olivín


Larimar - žít v míru
Larimar, světle modrý kámen s téměř nadpozemským vyzařováním, byl objeven v Dominikánské republice (kde je spojován s delfíny, říká se mu kámen delfínů). Tento zvláštní polodrahokam jemného vyzařování je výborným pomocníkem při meditacích, léčitelé ho s úspěchem používají při odvádění připojených entit. Larimar vede člověka k upřímnosti a čestnosti, je jeho průvodcem na cestě k lepšímu, tolerantnějšímu Já, láskyplnějšímu Já, pokornějšímu Já, vědomějšímu a zodpovědnějšímu Já. Larimar má velmi jemné a vysoké vibrace, které rezonují se všemi třemi vrchními čakrami - čakrou krční, čakrou třetího oka a čakrou korunní. Tyto všechny larimar otevírá, harmonizuje a posiluje. Lze říci, že larimar je kamenem Nové doby, chcete-li éry Vodnáře, věku lásky, soucitu a vědomí Jednoty, zodpovědnosti a vzájemného respektu a úcty. Toto vědomí se zde na zemi postupně vyvíjí, vše má svůj čas, ale právě larimar je jedním z kamenů, jejichž působení jsou pro člověka v této době velkým přínosem a posunují ho dál. Larimar otevírá vstup do nových dimenzí, umožňuje kontakt se všemi láskyplnými nehmotnými entitami, anděly, mistry světla, duchovními průvodci, vílami, jednorožci i dušemi delfínů. Larimar podněcuje všechny bytosti této Země, aby se zapojili do tvoření Nové Země, která bude bezpečným místem pro všechny, místem plným lásky, hojnosti, radosti a míru. Larimar Vyzařuje bezpodmínečnou lásku a soucit, přináší klid a vyrovnanost.
 
Larimar, city a vztahy
Larimar je vynikající kamenem pro každého, kdo hledá spřízněnou duši. Působí na nejhlubší úrovně duše, kde léčí šrámy ze vztahů i stará srdeční traumata. Pomáhá nám uvědomovat si pravý původ těchto zranění a učí umění odpouštět. Jakmile se člověk vyrovná se svou minulostí a odpustí sobě i druhým, může konečně pocítit sílu znovu důvěřovat, otevře se novým vztahům, stane se pro ostatní znovu přístupným. Larimar přináší klid a citovou vyrovnanost. Funguje jako účinný prostředek proti citovým extrémům, jako jsou návaly pocitů viny, mučednictví, destruktivní a sebedestruktivní myšlenky, pocity beznaděje, úzkosti, strachy, bloky. Obecně lze říci, že tento kámen disponuje silnou jinovou (ženskou) energií. Ženy jsou díky této energii více ženskými, muži více ohleduplnými a intuitivními. Na mentální úrovni zajišťuje larimar klidné, jasné a konstruktivní uvažování, podněcuje tvůrčí schopnosti a dodává odvahu vrhnout se do proudu událostí a plout s ním.
 
Larimar a léčení
Vibrace larimaru harmonizují tok energií v čakrách a povzbuzuje samočistící a samoléčebné síly organismu. Larimar blahodárně působí na potíže s chrupavkami i krkem, se ztuhlými klouby nebo zablokovanými tepnami, pozitivně působí i při angínách a astmatu. Tento nádherný polodrahokam odstraňuje zablokování energie v hrudi, hlavě i krku. Léčitelé pracující s kameny jej pokládají na bolestivá místa, aby pomocí něj vytáhli bolest, používají ho i jako nástroj při reflexologii, neboť larimar dokáže odhalit místo nerovnováhy a pročistit meridiány. Larimar má schopnost rozproudit všechny energie v těle, je vhodný pro všechny, kdo mají potíže s ucpanými tepnami, ale nejen pro ně. Tento kámen rozpouští energetické bloky a "energetické uzlíky", o nichž třeba nemáme ani zdání. Larimar je vhodným kamenem pro všechny, i pro děti.
 
Očista a nabíjení kamene
Larimar čistíme v misce s vodou a křišťálem, nabíjíme na denním světle (nikoliv na přímém slunci).
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Rituální hudební nástroj Shankha bílá Rituální hudební nástroj Shankha bílá Kód: RY-3932
Shanka je spirituální, rituální a mysteriozní předmět, jehož zvuk podle tradice…
999 Kč
Kuumba luxusní koupelová směs solí Patchouli 680 g Kuumba luxusní koupelová směs solí Patchouli 680 g Kód: HT-KS-PATCH
Luxusní koupelová směs solí s vůní Pačuli je vhodná pro relax po náročném…
385 Kč
Kalcit bílý tamblovaný mix M - L Kalcit bílý tamblovaný mix M - L Kód: SVK-KAL-01
Jasná hlava, vitalita, připravenost jednat, tvořivost, akce, rozvoj, umění,…
49 Kč