Náhrdelník Labradorit, pyrit, jaspis

Připraveno k odeslání
739 Kč
Kód: FO-NHR-09
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Síla Slunce, Moudrost a Autorita, která má v srdci i mysli pouze jediné - blaho lidí. Skutečně moudrým je ten, kdo poznal, že pravá Moudrost vychází z Lásky. Opravdu moudrým je ten, kdo poznal, že mu nikdo a nic nepatří a že nejvyšší hodnotou je lidský život. Skutečně dobrým vládcem je ten, kdo poznal, že "mít moc" znamená především mít odpovědnost nad svěřeným. Spravovat, pečovat, dávat a nic nechtít. Být jako Slunce, které vždy pouze dává. Vychází z vnitřní síly, ze svého středu - Zdroje - Duše. Nekolísá. Je stálý, bdící, vždy připravený jednat. 

Labradorit - to je hluboké intuitivní vědění, znalost vycházející z nitra, je to schopnost vhledu, nadhledu. potlačuje strach, nejistotu i zbytky minulých zklamání, posiluje naši víru v sebe sama i celý vesmír. Labradorit výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenům věcí a odhalit skutečné úmysly, skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Přináší nám sílu i vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst. Vibrace labradoritu propojuje a uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru těla a obě spojuje s vyšším duchovním cílem, k němuž směřují. Krystal labradoritu podporuje rozvoj naší intuice a duševních darů, kterými jsme obdařeni, včetně umění "správného načasování". 

Pyrit - je silovým kamenem s čistě jangovou energií. Náleží elementu ohně. Dává energii, posiluje vše, co se nachází v jeho blízkosti. Je vhodný pro duševní práci, pomáhá při plánování i diplomatickém jednání. Posiluje sebedůvěru, je vhodný pro všechny, kdo se necítí být dost... Pomáhá uspořádávat duševní schopnosti, uvádí do rovnováhy všechny energie. Stejně jako labradorit, je silným energetickým štítem. Na tělesné úrovni zvyšuje energii a překonává únavu a vyčerpanost. Brání prosakování energie z fyzického těla a z aury. Obzvláště užitečný je pro lidi s nedostatkem sebevědomí a pro všechny, kdo se ze zvyku staví do pozice oběti. Pomáhá rovněž při odhalování kořenů karmické a psychosomatické nevyrovnanosti.

Obrázkový jaspis - je kamenem stability a rovnováhy. Je přiřazen planetě Saturn a elementu Země. Jeho působení vede k Pravdě. Vše uvádí do rovnováhy, centruje tak, aby bylo v souladu s Pravdou a svědomím. Jaspis vyzařuje konstantní pozitivní energii. Podporuje inutici, ale také schopnost dotáhnout věci do zdárných konců. Jaspis spojuje s realitou Teď a tady, usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů. Jeho vibrace posilují motivaci a odhodlání k naplnění všech našich záměrů.

Náhrdelník byl vyroben ručně z kuliček obrázkového jaspisu (8 mm), z fasetově broušených kuliček pyritu (8 mm), broušených kuliček labradoritu (8 mm), kovových doplňků s vyobrazením rovnoramenných křížů (pozitivní znak podporující rovnováhu i tvořivou energii) a 4 kostkami pyritu. Kuličky jsou od sebe navzájem odděleny uzlíky. Na konci náhrdelníku je ozdoba ze zlatých koženkových řemínků a nádherného kousku broušeného labradoritu. 

Délka řemínků
17 cm

Rozměry labradoritové ozdoby (délka x šířka x tloušťka kamene)
4 x 1,8 x 0,3 cm

Rozměry pyritových kostek cca
1 x 1 x 1 cm

Délka náhrdelníku (měřeno bez řemínkové ozdoby)
76 cm

 

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují