Náhrdelník Labradorit, Geoda achát

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
798 Kč
Kód: FO-NHR-10
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Hlubiny. Neprobádané, tajemné nekonečné vody, naplněné vším, co žije i co již zemřelo. Kdo má odvahu ponořit se do těch vod, setkat se se sebou samým tváří v tvář? Kdo tu dnes stojí sám sobě jedinou oporou, s pevnou vírou, že na dně Hlubin nalezne onen přesvatý Poklad? To jasné zářící Světlo, svou Duši? Sama sebe v podobě, kterou mu určil sám Stvořitel? Kdo tu dnes stojí? Jsem to já! 

Tento ručně vyrobený náhrdelník je jako stvořený pro Bytost, která hledá Poznání, Pravdu, Boha, Duši, sebe sama, svou opravdovost. Je vyroben z kuliček labradoritů (8mm faset, 6 mm hladké) a křišťálů (8 mm). Ozdobu na konci tvoří nádherná geoda z achátu a broušený kus labradoritu extra kvality. Tyto kameny jsou zasazeny do postříbřeného kovu (galvanica).

Velikost Geody cca (délka x šířka x tloušťka)
3,7 x 2,2 x 0,35 cm

Velikost Labradoritu cca (délka x šířka x tloušťka)
4,2 x 2 x 0,3 cm

Délka náhrdelníku (měřeno bez ozdoby - achátu a labradoritu)
76 cm

Upozornění
Každý náhrdelník na této kartě zboží je svým vzhledem originální, protože se jedná o přírodní kameny, které nikdy nejsou zcela stejné. Obzvláště tvar geody se může lehce lišit od vyfoceného kousku. Prosíme, berte tento fakt na vědomí.


Labradorit je tajemný překrásný polodrahokam, charakteristický irizující (měňavou) hrou barev s kovovým leskem. Tento jev se nazývá labradorescence, vzniká interferencí a zrcadlením na submikroskopických lamelách. Tento úžasný lesk je převážně modrý, fialový a zelený, někdy se vyskytují i jiné barvy. Ve vzácných případech zahrnuje lesk celé barevné spektrum, takovýto ozdobný kámen se poté nazývá spektrolit. Labradorit byl poprvé nalezen v roce 1770 poblíž města Nain v oblasti Labrador v Kanadě českým misionářem, páterem Adolfem. Odtud dostal labradorit své pojmenování. Labradorit svou barvou skutečně připomíná hluboké vody chladných severských jezer.

Labradorit - kámen introspekce a proměny
Labradorit je kámen esoterického vědění, umožňující nám zasvěcení do tajných mystérií, je spolehlivým průvodcem při našich cestách do jiných světů nebo životů. Labradorit navozuje stav rozjímání a introspekce, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje nám jejich pochopení. Je vynikajícím kamenem pro introspekci, potlačuje strach, nejistotu i zbytky minulých zklamání, posiluje naši víru v sebe sama i celý vesmír. Labradorit výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenům věcí a odhalit skutečné úmysly, skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Přináší nám sílu i vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst. Vibrace labradoritu propojuje a uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru těla a obě spojuje s vyšším duchovním cílem, k němuž směřují. Krystal labradoritu podporuje rozvoj naší intuice a duševních darů, kterými jsme obdařeni, včetně umění "správného načasování". 
 
Labradorit - energetický štít
Tento překrásný mystický kámen je vysoce ochranným kamenem, se schopností odklánět nežádoucí energie od naší aury a bránit úniku naší vlastní energie. Labradorit vytváří bariéry proti výronům negativní energie během léčby, odstraňuje z našeho vědomí představy jiných lidí, včetně myšlenek útočících na naši auru. Labradorit je nejúčinnějším ochranným štítem proti zlostným lidem a energetickým upírům. Pokud ho nosíme při sobě (například v kapse), žádná nízká energie (zlost, nenávist, pokusy o uhranutí, pokusy o vysávání energie apod.) si na nás nepříjde!
 
Labradorit a léčení
Labradorit aktivuje imunitní systém, pomáhá zejména při nachlazení a revmatických potížích, posiluje zuby, klouby i kosti a brání jejich onemocnění, pozitivně působí na na krevní oběh, léčí poruchy očí a mozku.
 
Očista a nabíjení labradoritu
Labradorit čistíme pod proudem vody, nabíjíme na měsíčním světle, nebo na křišťálu.

Facebook komentáře

Štítky