Náhrdelník Květ Života měděný

Připraveno k odeslání
228 Kč
Kód: SAR-FM300
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Sympatický náhrdelník s Květem Života v kruhu je vyroben z měděného přívěsku, který je zavěšen na bavlněné šňůrce se stahovacími uzlíky pro regulaci délky náhrdelníku.

Materiál
měď, bavlna

Velikost - průměr kruhu
3,2 cm

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Tento důležitý symbol posvátné geometrie vychází z původního symbolu vesica piscis, který je grafickým zobrazením prvotního okamžiku stvoření. Z vesica piscis se poté odvíjí další formy stvoření, které pak dohromady tvoří symbol Květu Života. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Působení symbolu Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Tento symbol nás spojuje s posvátnou esencí života a pomáhá při duchovní práci, při meditacích a rovněž pomáhá rozvinout své vlastní tvořivé síly. Více podrobných informací o květu Života si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Květ Života.

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují