Náhrdelník křišťál - turmalín, kuličky 5 mm

Připraveno k odeslání
388 Kč
Kód: SVK-7112
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Náhrdelník z kuliček křišťálu s černým turmalínem je velmi vhodný pro ty, kdo chtějí vystoupit ze hry svého ega a naučit se přijímat vše, co je. Dualita (spor) nebo Jednota (láska)? Tento náhrdelník rovněž dobře poslouží jako ochrana před elektrosmogem a zářením všeho druhu. Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka
42 cm

Dualita jako podmínka pro život
Den a noc, světlo a tma, dobro a zlo, (+) a (-), pozitivní a negativní - jin a jang, zkrátka dualita. Všechno, co existuje ve hmotě je tomuto zákonu podřízeno, neboť jen díky němu může cokoliv existovat, vyvíjet se, tvořit a žít. Křišťál s turmalínem, nejčistší světlo a nejtemnější tma. Jen díky poznání temnoty lze skutečně pocítit její opak - zářivé čisté světlo, dobrotu, lásku, soucit a všechny kvality světla. Jen díky poznání pravého světla lze pocítit kvality a sílu temnoty. Jeden bez druhého nemůže být, nelze být pouze světlem, ani pouze tmou, jako není nic jen černé či bílé. Jin a Jang jsou nerozlučná dvojice, na dynamice jejich neustálé proměny je založena existence všeho, co je.

Světlo a tma
Křišťál s turmalínem jsou velcí přátelé, jsou nad věcí, protože ví, že nemá smysl popírat existenci toho druhého jen proto, že disponuje odlišnými kvalitami, naopak, jeden druhého těmito kvalitami obohacuje. Tyto dva protiklady se milují, a stejně tak to naučí i vás. Naučí vás vnímat svět a všechny bytosti v něm jako různé projevy jediného božství. Skutečně, Bůh spočívá ve všem, vše je jeho manifestací - světlo i tma a všechny barvy a odstíny, vzniklé z tohoto spojení, jsou manifestací boží síly. Každý z nás je některým z aspektů božství, naše odlišnost nás má inspirovat k dalšímu vývoji, nikoliv rozdělovat, abychom stáli proti sobě a bojovali jen za tu svoji pravdu. Žádná univerzální Pravda v tomto světě totiž neexistuje (ta existuje jen ve světě Boha), pravda každého je pouhým zlomkem, úhlem jeho vlastního pohledu. Je třeba mít na paměti, že pouze naše ego rozlišuje na dobro a zlo, na černé a bílé. Naše ego je tím, kdo se staví něčemu na odpor, kdo považuje něco za nepřátelské, kdo něco odmítá - tím rozhoupává houpačku jin jang a je nucen ochutnávat dualitu ve všech jejích projevech.

Odpor, spor a souboj nebo pochopení, přijetí a láska?
Pochopíme-li, že nic není jen černé ani jen bílé, že aspekty jednoho jsou zároveň obsaženy i v druhém, pochopíme i hru svého ega a můžeme se rozhodnout tuto hru opustit. Říká se tomu vystoupit z duality, ale není to o tom, že bychom od ní byli zcela oproštěni, jen s ní umíme zacházet.  "Vystoupit z duality" lze jen tak, že se ponoříme do toho, co je za ní - do Podstaty. Poznáme-li, že vše je jen různým aspektem božství, součástí jedné velké dokonalé Jednoty, poznáme, že nikdo není ničím nepřítelem a nikdo nemá pravdu. Ego (materiální podstata v člověku) rozděluje - Láska (duchovní podstata člověka) spojuje. Život není o tom, abychom stále s někým či s něčím bojovali, o něco usilovali, v jednu chvíli se radovali, a v druhou trpěli. Jde o to, naučit se přijímat projevy božství ve vší rozmanitosti. Nic neodsuzovat, nechat to být, jít za projevy, naučit se cítit svět Boha (skrze Duši) - svět Jednoty, skutečnou Realitu, v níž je Pravda. Nic zde projevené není v rozporu, vše je harmonické, to jen naše mysl, popouzena egem, vytváří zmatek, komplikace, nejasnosti, složitosti. Ve skutečnosti je všechno jednoduché a jasné. A to může procítit a žít právě člověk jdoucí po duchovní cestě. Ne nadarmo se říká, že Boha nelze pochopit, jen procítit svou Duší - pomocí hlubokých pocitů. Nic není v rozporu s ničím, protože ve skutečnosti je vše jen různým projevem Jediného.

Křišťál s turmalínem a elektrosmog
Turmalín je známý ochranný kámen, jehož působení uvítá každý, kdo přichází denně do styku se zvýšenou zátěží v podobě elektrosmogu. Turmalín je důležitým kamenem pro všechny, kdož jsou dlouhodobě vystaveni elektrosmogu - pracují s přístroji, které vyzařují elektromagnetické záření (počítače, mobily). Černý turmalín je zvláště vhodný pro všechny, jejichž práce souvisí s počítači např. IT, grafici, úředníci či účetní, dále lidé, kteří jsou ve svém pracovním či volném čase vystaveni záření televizorů, např. hlídači objektů či pracovníci v médiích. Dlouhodobé působení elektromagnetického záření na lidský organismus narušuje imunitu a lidské tělo se pak stává náchylnější k různým typům onemocnění, navíc může docházet k odumírání mozkových buněk. Krystaly turmalínu toto záření odráží, proto je dobré nosit je denně. Pokud je tento úžasný polodrahokam doplněn vibracemi křišťálu, všechny energie jsou čištěny, harmonizovány do stavu dokonalé jednoty. Křišťál reguluje působení turmalínu, nabíjí ho i čistí.

Křišťál s turmalínem a léčení
Kromě toho, že nás tato dvojice chrání před negativním působením elektrosmogu a všech možných druhů záření, harmonizuje i meridiány vyšších jemných těl a čaker. Vibrace křišťálu s turmalínem léčí jizvy a poranění, ulevuje při bolestech hlavy, pomáhá při poruchách osobnosti, uvolňuje svalstvo a předchází křečím, pomáhá při trávicích poruchách, zánětech kloubů, artróze a artritidě. Křišťál s turmalínem odstraňují z těla toxické látky, čistí organismus.

Křišťál s turmalínem čištění a nabíjení
Křišťál jako takový sám čistí a nabíjí, reguluje působení všech ostatních kamenů. Proto stačí očistit proudem vlažné vody a vystavit působení slunečních paprsků.

Facebook komentáře

Štítky