Náhrdelník Křišťál s aktinolitem, kuličky 6 mm

Připraveno k odeslání
287 Kč
Kód: SVK-105156
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Náhrdelník z křišťálu s vrostlicemi aktinolitu upoutá svou temně zelenou barvou, podobnou lesnímu mechu. Křišťál s aktinolitem je vhodný pro každého, kdo hledá vlastní cestu životem, své životní poslání, svou jedinečnost, talent, dar, kterým by mohl prospět světu. Také je vhodný pro ty, kdo mají potíže s rozhodováním. Kombinace polodrahokamů křišťál - aktinolit člověka učí věřit vlastním pocitům, posiluje vědomí vnitřní síly, učí, jak tuto sílu napřít jedním jediným směrem. Kuličky jsou navlečeny na pevném silonovém lanku se zapínáním na karabinku z postříbřeného kovu.

Velikost náhrdelníku
42 cm

Upozorňujeme, že jednotlivé kuličky náhrdelníku se zdají být různě barevné - viz foto. "Sytost" barvy je způsobena aktinolitem. Čím zelenější barva, tím více vrostlic zeleného aktinolitu v křišťálu je. 


Aktinolit je světle zelený nebo šedo - zelený kámen, tvořící nejčastěji paprsčité stébelnaté agregáty. Jeho název je odvozen z αχτις (aktis) – paprsek a λιθος (litos) – kámen. Nejkrásnější křišťály s vrostlicemi aktinolitu pocházejí z Himálaje, Brazílie a Madagaskaru. Aktinolit pomáhá překonávat traumata, šoky, působí jako ochranný a optimismus přinášející kámen. Věří se, že aktinolit pomáhá obětem domácího násilí, snižuje vliv stresu, pomáhá překonávat obtíže s nadhledem a chrání před útoky. 

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Působení vibrací křišťálu 
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Čištění kamene
Pod tekoucí vodou, nabíjení nejlépe na světle měsíce, případně v misce s křišťály či na křišťálové drúze.

Facebook komentáře

Štítky