Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm  - 1
Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm  - 2
Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm - 1/2Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm - 2/2

Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm

Kód: SVK-2100-ZZ
Nejúčinnější léčivý krystal, který povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost a ochraňuje nás před vším zlým a negativním. Je úžasný regulátor energií a blahodárně působí na tělo a mysl nositele.
Připraveno k odeslání
251 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník křišťál, facet kuličky 4 mm

Elegantní náhrdelník z fasetově vybroušených kuliček křišťálu extra kvality je vhodný naprosto pro všechny, bez rozdílu věku a pohlaví. Křišťál je úžasný regulátor energií všeho druhu, vyvažuje všechny disharmonie ve svém okolí, proto, pokud je nošen přímo na těle, blahodárně působí na tělo, mysl i ducha svého nositele. Vibrace křišťálu působí přesně tehdy a tam, kde je to právě třeba (a to může být pokaždé na jiném místě v těle či na jiné úrovni), takže se nemůže nikdy stát, že by některá oblast přijala více energie než ostatní - disharmonie.

Poznámka k fotografiím
Křišťál je kámen čirý, při focení "přebírá - odráží" světlo a barvy svého okolí (na fotografii první se zdá být více do modra, na druhé zase lehce do oranžova). Je to však optický klam, neboť kámen je skutečně čirý.

Překrásně vybroušené kuličky křišťálu jsou navlečeny na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka náhrdelníku
42 cm

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců

Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Působení vibrací křišťálu 
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Čištění a nabíjení křišťálu
Kámen čistit pod proudem vody (nejlépe přírodní - třeba říční), nabíjet na slunci či za svitu měsíce.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Svíčka Laksmi bohyně světla 6 x 10 cm Svíčka Laksmi bohyně světla 6 x 10 cm Kód: CAP-LAKSIMI610
Představuje štěstí, krásu, rozkvět a hojnost, je ztělesněním všech věcí,…
89 Kč
Epam balzám na klouby a páteř cedr 100 g Epam balzám na klouby a páteř cedr 100 g Kód: EPAMBKP
Tibetský balzám pro regeneraci pohybového aparátu, revmatismus, artróza, artritida.
228 Kč
Epam francouzský zelený jíl tobolky Epam francouzský zelený jíl tobolky Kód: EPAM-ZELJIL
Tobolky zeleného jílu k vnitřnímu užití.
179 Kč
Zasvěcení - Elisabeth Haich Zasvěcení - Elisabeth Haich Kód: KOS-ZASV-EHAICH
Nejobsáhlejší reinkarnační zpráva, jaká kdy byla sepsána, nejsrozumitelnější…
329 Kč