Fantasy šperky

Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm  - 1
Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm  - 2
Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm - 1/2Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm - 2/2

Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm

Kód: BL-TK90K
Karneol je plný životní síly a vitality, povrzbuzuje metabolismus, aktivuje základní čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu i deprese.
Připraveno k odeslání
201 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm

Optimistický náhrdelník z drobných tamblovaných kamínků polodrahokamu karneolu je vhodný pro všechny, kdo potřebují uzemnit, rozvinout důvěru v život a svou sebedůvěru, lépe se soustředit, a stabilizovat se ve světě teď a tady. Kamínky karneolu jsou navlečeny na pevném nepružném lanku (90 cm), náhrdelník je bez zapínání.

Karneol - kámen důvěry, sebedůvěry a reality
Karneol je nádherný oranžovo červený polodrahokam, náležící k první čakře (Muladhara), je zástupcem zemské energie, z čehož jednoznačně vyplývá, jakou energii nese. Karneol je vhodný pro všechny snílky, jimž chybí kontakt s realitou, pro všechny, kdo potřebují stabilizovat a uzemnit. Tento nádherně zbarvený polodrahokam nám pomáhá odstranit rušivé myšlenky a představy, celkově se zklidnit a soustředit se na současnost. Vibrace karneolu nám pomáhají proniknout ke kořenům problémů a jasně definovat jejich původ i způsob, jakým je možné je zpracovat. Karneol chrání před negativními energiemi, dodává nám sílu a odvahu, radost a vitalitu, je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu, protože posiluje naši sebedůvěru a vůbec důvěru ve všechny a všechno kolem nás.

Karneol a léčení
Karneol je plný životní síly a vitality, povzbuzuje metabolismus, aktivuje základní čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese - zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Karneol reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin, urychluje léčení kostí a šlach, zlepšuje srážlivost krve, zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.

Očista a nabíjení karneolu
Karneol čistíme pod proudem vody, nabíjíme libovolně dlouho na slunci.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Hrnek exclusive fantasy - Mystic aura Hrnek exclusive fantasy - Mystic aura Kód: NM-NOW9735
Život je jedno velké tajemství. Nikdy nevíte, koho potkáte, co se dozvíte, co…
316 Kč
Kožená spona do vlasů - Triquetra Kožená spona do vlasů - Triquetra Kód: LH-CHS14
Keltská spona do vlasů s triquetrou a třemi lístky potěší každou milovnici…
330 Kč