Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm  - 1
Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm  - 2
Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm - 1/2Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm - 2/2

Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm

Kód: BL-TK90K
Karneol je plný životní síly a vitality, povrzbuzuje metabolismus, aktivuje základní čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu i deprese.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
201 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník karneol tamblovaný, 90 cm

Optimistický náhrdelník z drobných tamblovaných kamínků polodrahokamu karneolu je vhodný pro všechny, kdo potřebují uzemnit, rozvinout důvěru v život a svou sebedůvěru, lépe se soustředit, a stabilizovat se ve světě teď a tady. Kamínky karneolu jsou navlečeny na pevném nepružném lanku (90 cm), náhrdelník je bez zapínání.

Karneol - kámen důvěry, sebedůvěry a reality
Karneol je nádherný oranžovo červený polodrahokam, náležící k první čakře (Muladhara), je zástupcem zemské energie, z čehož jednoznačně vyplývá, jakou energii nese. Karneol je vhodný pro všechny snílky, jimž chybí kontakt s realitou, pro všechny, kdo potřebují stabilizovat a uzemnit. Tento nádherně zbarvený polodrahokam nám pomáhá odstranit rušivé myšlenky a představy, celkově se zklidnit a soustředit se na současnost. Vibrace karneolu nám pomáhají proniknout ke kořenům problémů a jasně definovat jejich původ i způsob, jakým je možné je zpracovat. Karneol chrání před negativními energiemi, dodává nám sílu a odvahu, radost a vitalitu, je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu, protože posiluje naši sebedůvěru a vůbec důvěru ve všechny a všechno kolem nás.

Karneol a léčení
Karneol je plný životní síly a vitality, povzbuzuje metabolismus, aktivuje základní čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese - zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Karneol reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin, urychluje léčení kostí a šlach, zlepšuje srážlivost krve, zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.

Očista a nabíjení karneolu
Karneol čistíme pod proudem vody, nabíjíme libovolně dlouho na slunci.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Hrnek exclusive fantasy - Mystic aura Hrnek exclusive fantasy - Mystic aura Kód: NM-NOW9735
Život je jedno velké tajemství. Nikdy nevíte, koho potkáte, co se dozvíte, co…
316 Kč
Kožená spona do vlasů - Triquetra Kožená spona do vlasů - Triquetra Kód: LH-CHS14
Keltská spona do vlasů s triquetrou a třemi lístky potěší každou milovnici…
330 Kč