Náhrdelník jaspis mix, tamblovaný, 46 cm

Náhrdelník jaspis mix, tamblovaný, 46 cm

Kód: ARCHIV-BL-jasp
Náhrdelník ze zeleného jaspisu přináší propojení s Matkou Přírodou, vybízí k návratu k přirozenosti a zdraví. Jaspis pomáhá při problémech se srdcem, nervy, imunitou, přináší kvalitní spánek.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
159 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník jaspis mix, tamblovaný, 46 cm

Náhrdelník z tamblovaných kamínků barevných jaspisů
Tento náhrdelník z různě barevných kamínků polodrahokamu jaspisu je vynikajícím pomocníkem pro všechny neklidné osoby, které se cítí destabilizovány, chybí jim rovnováha, klid, sebejistota a odvaha. Náhrdelník je složen převážně z kamínků zeleného jaspisu, tudíž bude tento náhrdelník harmonizovat a nabíjet především čakru srdce (Anaháta). Zelený jaspis je přiřazen planetě Venuši a všemu přírodnímu, přináší propojení s přírodou.

Malé kamínky jaspisů jsou navlečeny na nepružném silonovém lanku (46 cm), náhrdelník má zapínání.

Jaspis - šamanský kámen
Jaspis je zástupcem samotné Matky Země. Jaspis je šamanským kamenem, který pomáhá při různých šamanských cestách, přináší vhled do nejasných situací, pomáhá nám vybavit si obsah snů, podporuje naši intuici. Tento oblíbený polodrahokam, v němž se mísí síly chalcedonu se silami křemene, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. 

Jaspis - rovnováha, síla a vědomí celku
Jaspis nám nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a vědomí celku. Při léčbě sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze je použít k jejich správnému nastavení a vylazení. Každá barva jaspisu přísluší dané čakře. Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a vybavování snů. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru. Udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny z éterickou říší. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. Usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů tím, že s vámi spolupracuje na tom, abyste se na ně zaměřili prostřednictvím svým otevřených energetických center.  Přináší svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů a podněcuje čestné chování k sobě samému. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii. Je třeba jej používat dlouhodobě, neboť funguje pomalu.

Léčebné působení zeleného jaspisu
Zelený jaspis symbolizuje přírodu, přirozenost, růst a zdraví. Tento kámen má silné léčivé účinky, podporuje uzdravování a regeneraci, léčí zažívací trakt a vylučovací orgány, odstraňuje toxiny z těla (detoxikace), hojí záněty, podporuje nervový a imunitní systém, zbavuje nočních můr a podporuje klidný spánek.
 
Očista a nabíjení jaspisu
Jaspis nechat přes noc v misce svodou a křišťálem, nebo ho očistit pod proudem vody a pak vystavit na slunce. Ideální možností je však nechat jaspis spočívat na několik dní v panenské půdě.
 

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.