Náhrdelník Jaspis červený, kuličky 4 mm

Připraveno k odeslání
282 Kč
Kód: SVK-99-7
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Náhrdelník z kuliček červeného jaspisu a je vhodný pro všechny, kdo se cítí bez energie, stability a základní důvěry a radosti ze života a pro všechny, které trápí chatrné zdraví. Červený jaspis je kamenem 1. čakry Muladhara, je kamenem samotné Matky Země. Je jako její krev, která tepe hluboko pod zemí, prostupuje ji a stále sytí svou životadárnou silou. Červený jaspis je jedním z nejsilnějších šamanských kamenů, poskytuje stále trvající ochranu před fyzickou hrozbou i psychickými útoky a také dokáže odvrátit nehody nebo smůlu. Nošením červeného jaspisu vrátíme negativní energie zpět k tomu, kdo je vyslal. Jaspis vynáší na světlo problémy ještě dřív, než se příliš rozrostou, nabízí vhled do těch nejobtížnějších situací. Představuje ideální "kámen nářků", který dokáže uklidnit rozbouřené city, pokud si s ním hrajeme. Vsuneme - li jaspis pod polštář, nabíjí celý organismus energií a pomáhá nám rozpomenout se na obsah snů.

Kuličky polodrahokamu jaspisu jsou navlečeny ocelovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. 

Délka náhrdelníku
42 cm

 

Červený jaspis a Matka Země
 
Matka ZeměČervený jaspis je nejsilnějším kamenem, zástupcem samotné Matky Země. Červený jaspis je šamanským kamenem, který pomáhá při různých šamanských cestách, přináší vhled do nejasných situací, pomáhá nám vybavit si obsah snů, podporuje naši intuici. Tento oblíbený polodrahokam, v němž se mísí síly chalcedonu se silami křemene, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. Červený jaspis je silným ochranným kamenem 1. čakry Muladhary, slouží našemu uzemnění a posílení našich základů. Jeho silné působení pocítíme ve všech našich čakrách, přináší rovnováhu a stabilitu (udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny s éterickou říší), zároveň nám dodává velmi silnou prasílu samotné Země. Jaspis nás spojuje s realitou, usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů. Jeho vibrace posilují naši motivaci a odhodlání k naplnění všech našich záměrů, podněcuje nás k čestnému chování. Červený jaspis pozitivně působí na rozvoj naší představivosti a proměnu myšlenek v činy. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii. Je však třeba používat jej dlouhodobě, neboť účinkuje pomalu. 
 
Červený jaspis a léčení
Vibrace jaspisu působí na základní čakru, podněcují její činnost a harmonizují činnost všech orgánů této čakry (například pomáhá při menstruačních potížích a při menopauze). Jaspis čistí a stabilizuje auru, přináší nám zdraví a sílu, odstraňuje jedovaté látky z oběhového systému, krve a jater, napomáhá lepší cirkulaci krve a tím pádem je vhodný na problémy se studenými končetinami nebo bolavými klouby a svaly.
 
Očista a nabíjení jaspisu: Jaspis nechat přes noc v misce s vodou a křišťálem, nebo ho očistit pod proudem vody a pak vystavit na slunce. Ideální možností je však nechat jaspis spočívat na několik dní v panenské půdě.

Facebook komentáře

Štítky