Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm  - 1
Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm  - 2
Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm  - 3
Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm - 1/3Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm - 2/3Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm - 3/3

Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm

Kód: BL-TK90Yo
Iolit - temný, modro - černý kámen je čarodějný kámen, na který se poněkud pozapomnělo, stejně tak, jako na pradávné rituály zasvěcené Bohyním. Iolit je kamenem vizí, astrálního cestování, vhledů a intuitivních schopností.
Připraveno k odeslání
257 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník iolit tamblovaný, 90 cm

Iolit - temný, modro - černý kámen je čarodějný kámen, na který se poněkud pozapomnělo, stejně tak, jako na pradávné rituály zasvěcené Bohyním. Iolit je kamenem vizí, astrálního cestování, vhledů a intuitivních schopností. Na tělesné úrovni zabraňuje migrénám a napomáhá v boji s nadváhou. Koho by nezaujal?  Kamínky iolitu jsou navlečeny na nepružném silonovém lanku, náhrdelník nemá zapínání.

Velikost 
90 cm

Iolit - kámen čarodějnic
Iolit (někdy také cordierit) je zvláštní, méně známý modrý kámen. Některé iolity jsou téměř černé (jejich modré zbarvení je patrné pod určitým úhlem světla), některé jsou průhledně světlé se zajímavými blyštivými zrníčky uvnitř kamene. Iolit (cordierit) je pradávným kamenem čarodějnic a mágů. Hned na první pohled zaujme všechny, kdož se zabývají šamanismem a magií, nebo k ní alespoň tíhnou. Tento polodrahokam je nerozlučně spjat s magickými silami, šamanskými a magickými rituály, astrálním cestováním, vizemi, intuicí a schopnostmi vhledu. Iolit především pracuje s třetím okem, čakrou zvanou Ájna. Tuto čakru harmonizuje a otevírá (pozor však - tato čakra pracuje jen tehdy správně, pokud jsou všechny ostatní čakry pod ní také otevřeny). Iolit podporuje vyvolávání vizí a představ a učí, jak s nimi pracovat, napojuje člověka na jeho vnitřní moudrost. Podle legendy byl iolit zasvěcen vikingské bohyni moře - Ran, mořeplavci jej používali pro přesnou navigaci. V dávných dobách se iolit používal při různých rituálech a obřadech, které byly zasvěceny ženské síle, Bohyním.

Iolit - být sám sebou
V citové rovině pomáhá iolit pochopit příčiny různých návyků a vzorců chování, uložených v podvědomí. Pochopení omezujících myšlenkových vzorců a přesvědčení, která nám škodí, je prvním krokem ke změně. Iolit tak nějak pomáhá pochopit sama sebe, důvody, proč se chováme zrovna tak - a ne jinak. Iolit pomáhá nalézt svoji podstatu, identitu, místo ve světě a poslání, kvůli němuž jsme na tuto zem přišli. Současně pomáhá oprostit se od očekávání druhých a být sám sebou, vyjadřovat sama sebe, jít za svým cílem. Pokud člověk dokáže stát sám za sebou, nemůže být nikým využit, není na nikom závislý, jeho pocit štěstí vychází z vnitřního pochopení a ne z vnějších okolností - které jsou proměnlivé a pomíjivé. Tímto způsobem člověk získává stabilitu ve vztazích, není na nich závislý, a ačkoliv žije ve společenství (rodině), kterou miluje a pro kterou udělá vše, stále má na paměti nutnost jít po své cestě a naplnit své záměry a cíle. Nelze být pokaždé k dispozici všem a sebe sama odsouvat do pozadí - na jindy, na někdy. Jen si představte - co když žádné zítra nebude? Není problém být zároveň dobrou matkou, partnerkou i čarodějkou. Není problém být zároveň dobrým otcem, partnerem a čarodějem či šamanem. Iolit zkrátka pomáhá nalézt rovnováhu mezi zodpovědností k druhým a zodpovědností k sobě samému.

Iolit a léčení
Iolit je polodrahokam, kterého uvítají všichni, kdož trpí migrénami či bolestmi hlavy. Iolit je také často používán v boji s nadváhou, jelikož jeho vibrace napomáhají detoxikaci, regeneraci jater a snížení zásob tuku v těle. Kámen pomáhá při horečkách (údajně i při malárii), zmírňuje následky požívání alkoholu, prospívá činnosti hypofýzy, dýchacímu systému, zlepšuje funkci mozku, ničí bakterie a napomáhá regulovat metabolismus v těle. 

Iolit - čištění a nabíjení kamene
Polodrahokam se čistí pod proudem vody, nabíjí se na slunečním nebo měsíčním světle, případně na drúze křišťálu. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč
Přání - Fialová víla z lesního království Přání - Fialová víla z lesního království Kód: SoD-FSD3004
Nádherné fantasy přání s vílou z lesního království potěší každého…
139 Kč
Rituální kalich Velká Bohyně, nerezová ocel Rituální kalich Velká Bohyně, nerezová ocel Kód: SoD-8283064502
Úžasný velký rituální kalich, zdobený motivem Velké Bohyně Matky, dárkyně…
651 Kč
Kyvadlo Magic Ball - Ametyst Kyvadlo Magic Ball - Ametyst Kód: AW-BallMP-03
Ametyst je tradiční duchovní kámen, díky svým vysokým spirituálním vibracím…
205 Kč