Náhrdelník Hematit "Kleopatra"

Připraveno k odeslání
229 Kč
Kód: SVK-H-228
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Elegantní náhrdelník Kleopatra je určen všem, kdo se cítí být ohroženi negativními energiemi ve svém okolí. Mocný ochranný kámen je důvěrným rádcem a pomocníkem v těžkých chvílích, napomáhá nám vyrovnat se s náročnými situacemi v našem životě. 

Tento zajímavý náhrdelník z polodrahokamu hematitu je nejen elegantní, má také silné ochranné účinky na svého nositele. Propůjčuje nám nezdolnou víru v sebe sama a sílu, potřebnou k překonání všech těžkostí. Hematit je bojovníkův štít i zbraň. Tento náhrdelník je vhodný pro každého, kdo cítí, že prochází náročnějším životním obdobím a potřebuje ochránit a posílit. 

Vybroušené kousky hematitu jsou navlečeny na pevném silonovém lanku (45 cm), náhrdelník má zapínání na karabinku.

Hematit - kámen síly
Název hematit je řeckého původu a znamená krev. Starší český název pro tento polodrahokam, je krevel. Hematit je velmi známým a oblíbeným polodrahokamem a to nejen kvůli svému charakteristickému, elegantnímu, ocelově temnému lesku. Hematit je zvláštní, neobvyklý, okouzlující, těžký kámen. Je přiřazen planetě Saturn, tedy znamení Kozoroha a živlu ohně.

Hematit a léčení
Hematit je kamenem zemité energie, stabilizuje, uzemňuje, přináší vitalitu a sílu. Hematit je velmi silný ochranný kámen, vytahující nemoci z těla ven. Jeho mocné působení je známo už od starověku, kdy se používal nejen k zastavení krvácení. Hematit působí na základní čakru (1. čakru) Muladhara, velmi dobře posiluje ledviny, plíce, játra i slezinu, pomáhá při problémech spojených s krví a krevním oběhem, zastavuje krvácení, zlepšuje ukládání železa a má blahodárný vliv na tvorbu červených krvinek. Hematit velmi dobře působí i na bolestivou či nepravidelnou menstruaci, zvláště účinný je při léčbě ledvin - kámen lze přikládat přímo na oblast ledvin, taktéž hematitová voda, požívaná ráno na lačno, ledvinám velmi prospívá. Hematitovou vodu lze vyrobit tak, že vyčištěný a nabitý kámen necháte přes noc naložený ve sklenici s vodou. Ráno vypijete.
 
Hematit - duch bojovníka
Hematit v sobě nese silnou jangovou energii, zajišťuje rovnováhu těla, mysli i ducha, zabraňuje vstupu cizích energií do naší aury, pomáhá uzemnění a také překonávání různých hranic a zábran, které si člověk sám stanovil. Hematit napomáhá lepšímu soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Tento silný kámen nás provází těžkými časy, kdy posiluje naše sebevědomí a stabilitu, zvyšuje naši houževnatost, odolnost a pevnost, schopnost přežít. Hematit je naším průvodcem těžkými časy, kdy nás životní situace duševně, psychicky i tělesně vyčerpávají. Pomáhá nám nejen je přežít bez úhony, nýbrž vyjít z těchto zkoušek s větší životní moudrostí a odvahou. Kámen hematit je kamenem, který dodává vůli k životu a posiluje naši schopnost přežít v jakýchkoliv podmínkách.
 
Čištění a nabíjení hematitu
Hematit čistíme proudem vlažné vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Facebook komentáře

Štítky