Náhrdelník Granát x křišťál

Náhrdelník Granát x křišťál

Kód: SVK-nahr-gra-kri
Náhrdelník z granátů a kuliček křišťálů je určen všem, kdo si přejí být více vitálnější, mít větší chuť k životu, více síly a sebedůvěry pro cestu životem.
Poslední kusy na skladě!
209 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Granát x křišťál

Náhrdelník z granátů a kuliček křišťálů je určen všem, kdo si přejí být více vitálnější, mít větší chuť k životu, více síly a sebedůvěry pro cestu životem. Kamínky polodrahokamů jsou navlečeny na silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka náhrdelníku
40 cm

Granát - nadšení, síla, odvaha, vytrvalost
Temně rudý granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Granát a čakry
Granát je přiřazen k první - základní čakře (Muladhara) a čakře srdce (Anáhata). Jeho vibrace pročišťují negativní energie v těchto čakrách, zvyšuje naši sebedůvěru a důvěru v bytí (Muladhara) a otevírá a posiluje srdce (Anáhata). Vibrace granátu podněcují rozvoj rozšířeného vědomí i vzpomínky na minulé životy, odstraňují zakořeněné a přežité způsoby jednání, které už přestaly sloužit původnímu účelu, pomáhají překonávat odpor, zákazy, tabu nebo podvědomé vnitřní zábrany.

Granát a léčení
Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost, reguluje a harmonizuje krevní tlak a oběh krve v těle, stejně jako hematit podporuje tvorbu červených krvinek. Tento nádherný rudý polodrahokam se v neposlední řadě uplatňuje i jako pomocník při léčbě impotence a chorobách pohlavních orgánů.

Čištění a nabíjení kamene
Granát čistíme buď pod proudem vody, nebo přes noc v misce s křišťálem a vodou. Nabíjíme na přímém slunečním světle - libovolně dlouho.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kyvadlo Magic Ball - Ametyst Kyvadlo Magic Ball - Ametyst Kód: AW-BallMP-03
Ametyst je tradiční duchovní kámen, díky svým vysokým spirituálním vibracím…
254 Kč
Masážní olej - kompozice Sandalwood Glow, 100 ml Masážní olej - kompozice Sandalwood Glow, 100 ml Kód: AW-MOL-03
Luxusní kompozice esenciálních olejů santalu, amyris, černého pepře a mandarinky…
219 Kč
Masážní pomůcka na chodidla - roller Masážní pomůcka na chodidla - roller Kód: AW-Mass-04
Masážní pomůcka - roller je určena pro masáž chodidel. Masážní váleček je…
167 Kč