Náhrdelník Granát hessonit Extra microrondely

Připraveno k odeslání
639 Kč
Kód: MINM-GH-218
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Granát hessonit dává sílu krvi, posiluje tvořivost, plodnost i sexuální apetit. Povzbuzuje chuť do života, dává impuls k jednání tady a teď. Fasetově broušené micro rondelky (2 mm) granátu hessonitu jsou navlečené na pevném ocelovém lanku se zapínáním na karabinku.

Délka náhrdelníku
45 cm

Granát hessonit je oranžovo hnědá odrůda červeného granátu. Kámen je přímo nabitý energií, je velmi silný a jeho působení je rychlé. Podporuje činnost druhé i první čakry, posiluje kořeny člověka, jeho vnitřní rezervoár sil, krev, plodnost i sexuální apetit. Povzbuzuje chuť do života, podporuje tvořivé nápady a záměry, dává impuls k jednání tady a teď. Na co taky čekat, že? Hessonit pomáhá nalézt, rozfoukat a dále již stále a vždycky udržovat vnitřní životadárný plamen ve svém nitru. Také učí, jak s tímto plamenem zacházet, jak dávat druhým a zároveň se zcela nevydávat ze všech svých sil. Není možné žít "na rezervy". Kdo není sám naplněn, nemůže naplňovat druhé. Hessonit poukazuje na nutnost starat se o sebe sama, naplňovat své potřeby, pěstovat své zájmy, nezapomínat na svůj vnitřní rozvoj i na rozvoj svých kvalit. Učí milovat a respektovat svou vlastní bytost, své srdce (tím se nemá na mysli vyhrocený egoismus). Žijeme v rodinách a často se vydáváme ze všech svých sil - pro druhé. Žijeme pro děti, manžela, rodiče. A sebe dáváme na poslední místo. Je sice správné a potřebné žít pro druhé, ale ne na úkor sebe sama. To nelze. Je snad Bůh v druhých lidech větším Bohem než Bůh v nás samých? Vždyť je to stále tentýž Bůh! Jsme cenné bytosti! Každý jeden z nás a jsme si před Ním všichni rovni. Nelze tedy sloužit druhým, všem jejich potřebám, na úkor svého vlastního Božství. Toto je velké téma pro všechny, kdo mají sklony k obětem. Je třeba nalézt sebeúctu, sebe důvěru a sebe lásku. Mít respekt a soucit i k sobě jako bytosti. Je třeba nalézt rovnováhu. A zde hessonit velice pomáhá.

Granát a léčení
Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost, reguluje a harmonizuje krevní tlak a oběh krve v těle, stejně jako hematit podporuje tvorbu červených krvinek. Uplatňuje se i jako pomocník při léčbě impotence a chorobách pohlavních orgánů.

Čištění a nabíjení kamene
Granát čistíme buď pod proudem vody, nebo přes noc v misce s křišťálem a vodou. Nabíjíme na přímém slunečním světle - libovolně dlouho.

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují