Náhrdelník Fluorit Oktaedr

Připraveno k odeslání
897 Kč
Kód: FO-NHR-14
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Pravá Moudrost se rodí tam, kde je Láska a Harmonie... Tento ručně vyrobený náhrdelník je tvořen tamblovanými oválky fluoritů (cca 8 x 6 mm) a křišťálů (8 x 6 mm). Ozdobu na konci tvoří nádherný přírodní osmistěn zeleného fluoritu, který je zasazen do kovu (galvanica). Osmistěn (oktaedr) je jedním z tzv. Platónských těles. Má 6 vrcholů, 12 hran a 8 stěn. Jsou to dvě pyramidy spojené základnami k sobě. Oktaedr je spojen s elementem vzduchu. Podporuje a posiluje duchovní energii. Přináší světlo do různých vibračních oblastí a vede je zpět do jednoty. Témata spojená s oktaedrem: vyrovnání, vnitřní ticho, zvýšení energie, nové horizonty, jiné roviny a dimenze, napojení na své Já, pohyb, rozpuštění bloků a zastaralých vzorců, napojení, přístup k duchovní energii a jiným úhlům pohledu, vzestup, nabití, omlazení, vize, představa, idea, lehkost a radost, krystalická jasnost, svěžest, poznání, získání energie ze vzduchu, ladění staré a znečištěné energie v prostorách a v přírodě.

Velikost osmistěnu z fluoritu cca (délka x šířka) cca
3 x 2,5 cm

Délka náhrdelníku (měřeno bez osmistěnu)
72 cm

Upozornění
Každý náhrdelník na této kartě zboží je svým vzhledem originální, protože se jedná o přírodní kameny, které nikdy nejsou zcela stejné. Obzvláště intenzita zabarvení kamenů se může lehce lišit od vyfoceného kousku. Prosíme, berte tento fakt na vědomí. Také barva kovu, v níž je velký fluorit zasazen, může být jiná než na obrázcích (dodavatel posílá různá provedení). Aktuálně jsou kameny zasazeny v kovu zlaté barvy.


Fluorit - kámen koncentrace a koordinace
Fluorit je polodrahokam obdařený silnou ochrannou mocí - především na duchovní úrovni. Fluorit nám pomáhá soustředit mysl a spojit ji s univerzálním vědomím Vesmíru, díky jeho působení jsme citlivější na vyšší duchovní realitu a můžeme dosáhnout rychlejšího duchovního probuzení. Fluorit působí na oscilaci našich mozkových buněk (pracuje především s vědomou myslí) a otevírá tak našemu duchovnímu úsilí vstup a kontakt s vyšší rovinou skutečnosti. Nejasně tušené nyní získává jasné kontury, tento kámen nám pomáhá vnést duchovní vhled do všech rovin našeho vnímání, posiluje naše rozpoznávací schopnosti, umožňuje nám posoudit veškeré vnější informace a vnitřní vize z hlediska Božského Já. Vibrace fluoritu dává našemu životu jasný řád, pomáhá nám zvládnout chaos, uvádí do souladu všechny roviny naší osobnosti, zlepšuje naši koordinaci. V duchovní rovině nám pomáhá překonávat zafixované vzorce chování a otevírá dveře do podvědomí, ze kterého vytahuje všechny potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru a současně usnadňuje překonávání duševních problémů, jelikož nás zbavuje iluzí a odhaluje pravdu. Fluorit výborně pomáhá při učení: dokáže uspořádat a zpracovat informace, neboť spojuje známé s tím, čemu se právě učíme. Zvyšuje koncentraci, pomáhá strávit nové informace a zvyšuje rychlost myšlení. 

Poselství fluoritu
Fluorit nás učí, že Moudrost vychází z lásky a harmonie, jíž nedojdeme bez vnitřního utišení, blaženého míru. Fluorit žehná našim touhám a našemu konání, pomáhá nám beze zbytku naplnit naši osudovou úlohu na Zemi. 
 
Fluorit a léčení
Fluorit harmonizuje všechny energie uvnitř těla, je účinný proti infekcím všeho druhu, přispívá k hojení vředů a ran, účinkuje při nachlazení, rýmě a zánětech dutin. Zlepšuje fungování kloubů, přináší úlevu při artritidě, revmatismu a bolestech zad. Fluorit také účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetického záření.
 
Čištění a nabíjení fluoritu
Fluorit se čistí pod proudem vlažné vody nebo ponechaný v přes noc v misce s vodou. Pro nabíjení je dobré položit ho na drúzu křišťálu a nabíjet ho na nepřímém světle. Pozor! Kámen je citlivý na prudké světlo, nenabíjet na přímém slunci!

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost