Náhrdelník - Akvamarín - Citrín  - 1
Náhrdelník - Akvamarín - Citrín  - 2
Náhrdelník - Akvamarín - Citrín  - 3
Náhrdelník - Akvamarín - Citrín - 1/3Náhrdelník - Akvamarín - Citrín - 2/3Náhrdelník - Akvamarín - Citrín - 3/3

Náhrdelník - Akvamarín - Citrín

Kód: MINM-006
Akvamarín a citrín, to je dvojice kamenů pro posílení Osobnosti, vnitřní síly a jejího pravdivého vyjádření. Oba kameny podporují pozitivní a tvořivý přístup k životu, sebevyjádření a odvahu.
Poslední kusy na skladě!
402 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník - Akvamarín - Citrín

Akvamarín a citrín. Voda a Slunce - dvojice, bez níž by nebyl žádný život na Zemi. Životadárná vláha, která umožňuje život a veliká síla, která mu dává impulz k žití. Voda a Slunce - žena a muž, životadárný, živící, sytící, pečující, všudypřítomný princip Jin a osvětlující a mocným impulzem světla život probouzející princip Jang. Jin a jang spolu nesoupeří, nýbrž se doplňují a společně umožňují vznik, růst a rozvoj každé živé bytosti zde na Zemi.

Akvamarín a citrín jsou kameny 3. a 5. čakry, tedy sídla Osobnosti, jejího růstu, tvořivosti a vyjádření.

Náhrdelník je tvořen korálky akvamarínu a citrínu. Jedná se o autorský šperk a je k dostání pouze v tomto jediném exempláři. 

Korálky jsou navlečeny na pevném silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka náhrdelníku
41 cm

Velikost kuliček 
4 mm


Akvamarín je kámen Bohyně moří. Jeho nádherně světlounce modrá barva připomíná mořskou pěnu. Je v něm ukryta síla oceánu, proto tento krásný polodrahokam používali námořníci, jako ochranný amulet, který jim zajistí bezpečnou plavbu. Akvamarín je kamenem odvahy, čistoty, čestnosti, vytrvalosti, bystrého intelektu a dynamiky. Povzbuzuje ke službě lidstvu. Pomáhá překonávat předsudky (především pak jeho vnitřní předsudky a bloky), má moc zlomit staré sebeobranné naprogramování. Akvamarín povzbuzuje k převzetí zodpovědnosti za své myšlení, konání, za svůj osud. Je kamenem, který symbolizuje odvahu překonat sám sebe a vzít konečně opratě života do svých rukou. Je kamenem vnitřní síly, klidní emoce, pomáhá vyjasňovat pohled na problém a oddělit nepatřičné myšlenky od těch důležitých, abychom rozeznali podstatné od nepodstatného. Akvamarín potlačuje negativní dopad stresu, přináší harmonii, bystří intelekt, zlepšuje vnímavost a citlivost, zmírňuje obavy, pročišťuje zablokování komunikace, zlepšuje schopnost sebevyjádření. Tento nádherný polodrahokam má též schopnosti, které z něj dělají jednoho z nejúčinnějších meditačních kamenů - akvamarín je kamenem intuice, otevírá nám cestu k jasnozřivosti, navozuje vyšší stavy vědomí a duchovního uvědomění, udržuje komunikaci s Vyššími rovinami. Akvamarín náleží krční čakře, kterou harmonizuje, navíc udržuje v rovnováze a souladu naše fyzické a duchovní tělo a vytváří štít naší aury, chrání člověka před znečištěním kteréhokoliv druhu.

Citrín je jako Slunce samo. Je to život, radost, důvěra, optimismus, bezpečí, světlo, tvořivost, intuice, dynamika, sebevyjádření. Citrín je jako sluneční světlo - pohlcuje, transformuje a uzemňuje negativní energii (melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo), předává nám teplo, energii a zvyšuje naše tvůrčí schopnosti. Vibrace citrínu zesilují naši intuici, pročišťují vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Citrín vnáší do našeho chaotického života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Překlenuje průrvu mezi nižším a vyšším vědomím, takže na jedné straně v nás podporuje smysl pro spoluúčast na veřejném dění, zatímco na straně druhé posiluje naši důslednost a touhu poznávat naše vnitřní Já. Citrín nám daruje jistotu v našem každodenním konání, podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je zapotřebí pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chyby, a hledat v nich především poučení.
 
Citrín a Solar Plexus
Tento nádherně zbarvený kámen je přiřazen čakře Solar Plexu, což je místo, kde sídlí naše osobnost a kde přebývá naše odvaha, tím pádem je jeho působení v této sféře nejvýraznější. Citrín nám pomáhá brát se takový jací jsme (sebedůvěra) a nenechat se "válcovat" názory lidí v našem okolí, potlačuje naše sebezničující sklony. Citrín urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, činí z nás zdravě sebevědomé a lidi milující jedince. Citrín nás obdarovává klidem a vyrovnaností, přirozenou podmínkou vnitřní harmonie, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Velká bohyně Isis, vládkyně Vesmíru, 25 cm Velká bohyně Isis, vládkyně Vesmíru, 25 cm Kód: PUCK-ES27
Nejuctívanější bohyně starých Egypťanů obdařena kouzelnou mocí ke konání…
492 Kč
Set z perleti - Květ života Set z perleti - Květ života Kód: SAR-AM94
Luxusní decentní set šperků z perleti je zdoben posvátným symbolem Květu…
320 Kč
Nálepka set 4 + 1 - Květ života, zlatá Nálepka set 4 + 1 - Květ života, zlatá Kód: SAR-TS011
Květ Života je symbolem posvátné geometrie. Používá se pro meditace, harmonizaci…
140 Kč