Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky  - 1
Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky  - 2
Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky  - 3
Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky  - 4
Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky - 1/4Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky - 2/4Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky - 3/4Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky - 4/4

Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky

Kód: MINM-001
Rudá jako krev, životní síla a vášeň, modrá, jako nebe, jako moře, klid, ticho, spočinutí, moudrost vesmíru... Spojením těchto dvou dostáváme silně dynamickou kombinaci, se kterou se rozhodně nudit nebudete.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
389 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník "Dynamic" - červený granát kuličky

Rudá jako krev, životní síla a vášeň, modrá, jako nebe, jako moře, klid, ticho, spočinutí, moudrost vesmíru. Spojením těchto dvou dostáváme silně dynamickou kombinaci síly a klidu. S tímto náhrdelníkem se nikdo nudit nebude. Náhrdelník je tvořen kuličkami granátu a bižuterními modrými korálky, navlečenými na vysoce odolné pružné gumičce. Minimální délka náhrdelníku je 43, roztáhnout jde až na 60 cm.

Jaké jsou výhody náhrdelníku na gumičce?

 • nemusíte manipulovat s karabinkou, náhrdelník jednoduše převléknete přes hlavu
 • při koupání nemusíte náhrdelník sundávat - gumička je vysoce odolná
 • lze jej nosit i jako čelenku do vlasů

Tento ručně navlékaný náhrdelník z kuliček rudého granátu (průměr 8 mm a 10 mm) a modrých ozdobných bižuterních plastových kuliček je autorským dílem. K dispozici je pouze tento jeden exemplář a více již žádný další nebude. Tedy kupujete přesně to, co vidíte na fotografiích.

Granát - nadšení, síla, odvaha, vytrvalost
Temně rudý granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Granát a čakry
Granát je přiřazen k první - základní čakře (Muladhara) a čakře srdce (Anáhata). Jeho vibrace pročišťují negativní energie v těchto čakrách, zvyšuje naši sebedůvěru a důvěru v bytí (Muladhara) a otevírá a posiluje srdce (Anáhata). Vibrace granátu podněcují rozvoj rozšířeného vědomí i vzpomínky na minulé životy, odstraňují zakořeněné a přežité způsoby jednání, které už přestaly sloužit původnímu účelu, pomáhají překonávat odpor, zákazy, tabu nebo podvědomé vnitřní zábrany.

Granát a léčení
Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost, reguluje a harmonizuje krevní tlak a oběh krve v těle, stejně jako hematit podporuje tvorbu červených krvinek. Tento nádherný rudý polodrahokam se v neposlední řadě uplatňuje i jako pomocník při léčbě impotence a chorobách pohlavních orgánů.

Čištění a nabíjení kamene
Granát čistíme buď pod proudem vody, nebo přes noc v misce s křišťálem a vodou. Nabíjíme na přímém slunečním světle - libovolně dlouho.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky