Fantasy šperky

Náhrdelník černý onyx, kuličky 4 mm  - 1
Náhrdelník černý onyx, kuličky 4 mm  - 2
Náhrdelník černý onyx, kuličky 4 mm - 1/2Náhrdelník černý onyx, kuličky 4 mm - 2/2

Náhrdelník černý onyx, kuličky 4 mm

Kód: SVK-4105
Černý onyx je důvěrným rádcem, působí proti strachům, obavám a pochybnostem, pomáhá nalézt vnitřní sílu a sebedůvěru. Tento magický kámen je spojený s věštěním, cestováním po i proti proudu času.
Poslední kusy na skladě!
231 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník černý onyx, kuličky 4 mm

Tajemný náhrdelník z kuliček černého onyxu potěší každou mysticky zaměřenou ženu. Černý onyx je důvěrným rádcem, působí proti strachům, obavám a pochybnostem, pomáhá nalézt vnitřní sílu a sebedůvěru. Tento magický kámen je spojený s věštěním, cestováním po i proti proudu času. Prostřednictvím vibrací černého onyxu můžeme snáze navázat kontakt s Vyššími průvodci a vstřebávat vesmírné energie.

Náhrdelník je tvořen kuličkami černého onyxu, navlečenými na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka náhrdelníku
42 cm

Černý onyx - kámen s pamětí
Onyx je mlčenlivý kámen, jenž nám slouží jako nejdůvěrnější rádce. Kvůli jeho schopnosti "zapamatování si" všeho, co jeho majitel prožil, se mu bez nadsázky říká kámen s pamětí. Díky této výjimečné vlastnosti je onyx neocenitelným pomocníkem při regresi (cestě do minulých životů), jelikož napomáhá přijímat poučení z minulých chyb, díky čemuž je možné vyléčit staré šrámy a tělesná traumata, které neblaze ovlivňují náš současný život.
 
Černý onyx - duševní tonikum
V duševním životě onyx vyhledává rozpory přetrvávající v mysli a pomáhá je integrovat a pochopit. Onyx nám pomáhá zvyšovat schopnost sebekontroly a zmírňovat těkavost. Působí jako duševní tonikum, které zmírňuje jinak zcela ochromující pocity strachu a obav. Onyx přináší nedocenitelný dar docházet k uvážlivým rozhodnutím. Onyx je zhmotnělou podporou v obtížných a nepřehledných situacích i v obdobích zvýšeného stresu. Vibrace černého onyxu nám dodává sílu, ráznost a vytrvalost při sledování svých záměrů, zvyšuje sebedůvěru a taktéž nám pomáhá vyrovnat se s podmínkami v našem okolí.
 
Černý onyx a léčení
Černý onyx pozitivně působí na potíže se zuby, kostmi, kostní dření, dále posiluje nervy, zlepšuje všechny smysly a vnímání, pomáhá při onemocnění vnitřního ucha, poruchách rovnováhy, šumění v uších a zhroucení sluchu, snižuje horečku, léčí krevní poruchy a nohy, zlepšuje stav při astmatických záchvatech.
 
Čištění a nabíjení kamene
Kámen čistíme pod proudem vlažné vody, nabíjíme na slunci či na křišťálu.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tělové svíčky Hoxi s vůní levandule 25 cm, 10 kusů Tělové svíčky Hoxi s vůní levandule 25 cm, 10 kusů Kód: HX-CZTSLEVANP10
Tělové svíčky s esenciálním olejem levandule a protizánětlivou kurkumou jsou…
360 Kč
Xaman - virgule Gamma, nerez Xaman - virgule Gamma, nerez Kód: XA-J-N05
Název virgule "gamma" je odvozen od podobnosti s písmenem řecké abecedy. Oproti…
134 Kč
Svíčka ve znamení Kozoroh Svíčka ve znamení Kozoroh Kód: IMP-0253
Pro Kozorohy je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Jsou spolehliví a odpovědní.
129 Kč