Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit  - 1
Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit  - 2
Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit  - 3
Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit  - 4
Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit - 1/4Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit - 2/4Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit - 3/4Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit - 4/4

Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit

Kód: MINM-312
Nad polem svítá. Nad zemí se ještě válí peřina ranní mlhy, ale vzduchem už se nese jasný hlas slavíka. Je nový den. Úplně čerstvý. Čistý, jako nepopsaný list. Jaký bude?
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
362 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Všechno je možné - Sagenit

Nad polem svítá. Nad zemí se ještě válí peřina ranní mlhy, ale vzduchem už se nese jasný hlas slavíka. Je nový den. Úplně čerstvý. Čistý, jako nepopsaný list. Jaký bude? Jakým ho chceš mít? Pověz, chceš se dnes opravdu radovat? Prožít den, na který se jen tak nezapomíná?

Představ si člověka, který má všechno. Svobodu, sebedůvěru, krásu, silné tělo, dost peněz na cokoliv, schopnosti a všechny možnosti. Je úplně volný a svobodný a může prožít všechno. Nic pro něj není nemožné. Je spokojený sám se sebou, je připravený jednat a žít naplno. Co by udělal? Kam bys ho poslal? Co by udělal, aby byl opravdu nadšený a šťastný? Aby to stálo opravdu za to?

Je to výlet do neznáma? Nebo za konkrétními lidmi? Je to hra na hudební nástroj? Je to zpěv? Malování? Je to plavání v moři? Pochutnání si na nějaké "zakázané" pochoutce? Nebo řečnické vystoupení před davem lidí? Řízení letadla? Bungee jumping? Nebo snad by měl plout v lodičce v nějaké klidné zátočině řeky? Bojovat za nějakou dobrou věc? Nebo prostě jen jít do lesa? Či napsat někomu dopis? Jít do kina? Či snad se stát ředitelem banky? Učitelem matematiky? Kovářem? On může všechno. Je na tobě, co mu vybereš... Vyber něco, co ho naplní pocitem intenzívního života a radosti. 

Máš to? Tak teď běž a udělej to. Začni. Protože ten člověk - jsi Ty! Ty skutečný!
Uvěř a vyraž - a nemožné se stane možným!

V tomto světě absurdna, mumraji pomíjivých věcí, slov a událostí, ve světě, kde každý jednotlivý člověk je svým vlastním samostatných vesmírem se svým osudem a cestou, ve světě plným možností, je tvůj vlastní život ta nejcennější věc. Co uděláš? 

Tento náhrdelník, korespondující s tímto tématem, je tvořen broušenými malými rondely křišťálu s rutilem - sagenitem (3 mm), což je kámen který přímo odpuzuje temnotu - a to jak vnitřní, tak vnější. Sagenit je kamenem Tady a Teď. Pomáhá opustit zastaralé systémy vnitřní víry a přesvědčení, dává naději a povzbuzuje k jednání. Náhrdelník je doplněn barevnými skleněnými korálky oranžové a červené barvy. Kuličky a korálky jsou navlečeny na odolném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku. 

Náhrdelník je autorským šperkem a je skladem pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně tohoto popisu.

Kameny
sagenit (Venušiny vlasy)

Délka
56 cm

Sagenit - kámen nejvyššího Dobra
Sagenit (křemen s rutilem) je zvláštní, energeticky velmi silný polodrahokam, který byl v antice považován za "kámen pravdy - tedy kámen, který pomáhá nalézt pravdu. Zlatavým žilkám rutilu uvnitř průsvitného kamene se někdy říká "Venušiny vlasy" - tyto "antény" jistě nezůstanou nepovšimnuty těmi, kdo umí pracovat s energetickou mřížkou Země. Sagenit je kamenem nejvyššího dobra, což pocítí každý, kdo s ním byť jen krátce přijde do kontaktu. Zlatě se třpytící žilky rutilu mají zvláštní schopnost - působí jako kanály, jimiž člověk přijímá energii ze Zdroje - Vesmíru, umožňují rovněž napojení na sféry andělů a duchovních průvodců. Krásné na tomto kameni je, že spojuje vždy pouze se světelnými úrovněmi a láskyplnými bytostmi. Sagenit je kamenem pravého Světla, on přímo odpuzuje temnotu - a to jak vnitřní, tak vnější. Sagenit je kamenem nejvyššího dobra a je velmi dobrým pomocníkem pro každého, kdo jde po duchovní cestě - tedy se snaží nalézt svou pravou ryzí podstatu - svou Duši. Sagenit pomáhá opustit sféru temnoty, zastaralé systémy vnitřní víry a přesvědčení, které již neslouží pro dobro člověka. Sagenit přináší světlo do temnoty nevědomí člověka. Pomáhá pochopit, zhodnotit a bez zbytečného přemítání a zdržování opustit své "minulé Já" a s tímto poučením (avšak bez zátěže pocitů viny) vykročit novým směrem - vzít osud do svých rukou, příliš se neutápět v emocích a skutečně začít jednat. Sagenit je vůbec velmi dobrým společníkem pro ty, které tíží pocit viny - vede k pochopení příčin i následků, pomáhá přijmout, nalézt poučení a opustit tyto tíživé a svazující pocity. Udělat pověstný rázný KROK VPŘED. Sagenit skutečně člověka vede k Pravdě - o sobě i druhých, současně vnáší světlo do situací, napomáhá rychlejšímu a bystřejšímu úsudku i jednání.

Světlo poznání přináší úlevu
Sagenit je kamenem energie, soustřeďuje vyšší vibrace světla do světelného těla člověka, současně i uzemňuje a ukotvuje. Sagenit účinně integruje energii na všech úrovních, rutilové žilky zvyšují energetické impulsy křišťálu, proto sagenit působí jako vysoce vibrační léčitel. Sagenit je kámen, který poskytuje ochranu před citovými útoky a funguje jako antidepresívum. Tento nevšední kámen přináší úlevu od strachů, fóbií, obav a vůbec všech překážek - skutečných i imaginárních, odhaluje omezení a dokáže čelit sebenenávisti. Sagenit hojně používají mnozí léčitelé a poradci - kámen jim pomáhá filtrovat energii klienta a současně, během citového odpoutávání a konfrontace s temnými stránkami duše, podporuje jeho energetické pole. Sagenit je velmi optimistický kámen, který přináší naději a povzbuzení, je tedy velmi vhodný pro seniory, lidi se sklony k letargii, nostalgii, melancholii, a podobně. 

Sagenit je velmi zajímavý kámen s celou řadou unikátních vlastností - z nichž mnohé zde nebyly vyjmenovány - to proto, abyste měli co objevovat. Pro každého bude přínosem - úplně pro každého.

Sagenit a léčení
Kámen pohlcuje jedovaté látky s obsahem rtuti (z nervů, svalů, krve i trávicího traktu). Sagenit pomáhá při impotenci, neplodnosti, vyčerpanosti a nedostatku energie, při chronických onemocněních, závratích, pocitech bytí mimo tělo (uzemňuje, vrací do "tady a teď"). Sagenit dobře působí na dýchací ústrojí a bronchitidu, stimuluje růst a regeneraci buněk, napravuje přetržené tkáně a vadné držení těla. Odstraňuje parazity. Při umístění na uších má tento kámen vliv na rovnováhu a celkové sladění.

Sagenit - čištění a nabíjení
Kámen stačí očistit pod proudem vody (lze přes noc ponechat v misce s křišťály nebo solí) a nabíjet libovolně dlouho na sluníčku. Díky rutilovým žilkám se kámen dobíjí velmi rychle.

 

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Jantar pravý tamblovaný extra S - Baltské moře Jantar pravý tamblovaný extra S - Baltské moře Kód: BL-3205
Chcete v sobě probudit životní sílu, chuť tvořit, jít do akce, být více…
39 Kč
Astrologie pro samouky - Vít Kuntoš Astrologie pro samouky - Vít Kuntoš Kód: KOS-0986
Revoluční kniha o astrologii přináší nový přístup k výuce výkladu horoskopu.…
380 Kč
Nobilis Tilia Levandulový krém Cheré 50 ml Nobilis Tilia Levandulový krém Cheré 50 ml Kód: NT-N0102E
Uklidňující levandulový krém s aloe vera na problematickou pleť, vhodný i po…
279 Kč
Kyvadlo - jaspis černý, kužel Kyvadlo - jaspis černý, kužel Kód: SoD-826100044
Černý jaspis je úžasný věštecký kámen, který výborně spolupracuje s Vaší…
244 Kč