Náhrdelník "Brána Nebes" - Kolekce Baltic jantar  - 1
Náhrdelník "Brána Nebes" - Kolekce Baltic jantar  - 2
Náhrdelník "Brána Nebes" - Kolekce Baltic jantar - 1/2Náhrdelník "Brána Nebes" - Kolekce Baltic jantar - 2/2

Náhrdelník "Brána Nebes" - Kolekce Baltic jantar

Kód: LH-LAM17
Brána Nebes (někdy také "růže") je znak, označující moment kontaktu člověka s duchovním světem, moment, kdy se otevírá Brána.
Poslední kusy na skladě!
593 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník "Brána Nebes" - Kolekce Baltic jantar

Brána Nebes (někdy také "růže"), to je grafické znázornění procesu, ke kterému dochází na určité etapě duchovního rozvoje člověka. Označuje "Setkávání se s Nejvyšším". Označuje moment kontaktu člověka s duchovním světem, kdy se otevírá Brána. Tato Brána se otevírá pouze klíčem Lásky k Bohu. Jinak ji otevřít nelze. Nejedná se o žádnou komunikaci s astrálními bytostmi ani o žádnou cestu do astrálních rovin, stahování informací z prostoru ani žádné podobné záležitosti. Je to přímý kontakt se světem Boha, komunikace s Ním prostřednictvím vnitřních hlubokých pocitů. Do tohoto stavu se dostávají (ve svých modlitbách nebo meditacích) pouze ti, kteří k Němu míří, Jeho milují a pro Něj žijí. Lidé s čistými úmysly, čistého srdce a pravé víry. Tento kontakt v člověku násobí tvořivé síly, proto je obecně význam tohoto znaku překládán jako znak násobící tvořivost.

Průměr x tloušťka amuletu
2,8 x 0,5 cm

Délka náhrdelníku
56 cm

Amulety se znaky a symboly kolekce Baltic jantar
Tyto amulety odkazují na starobylou baltskou kulturu, mající v úctě prastaré a silné pozitivní znaky a symboly. Starobylé kmeny Baltských národů žily v Evropě před tisíci lety. Měly bohatou duchovní tradici, jejíž součástí byly právě symboly a znaky, které jim byly pomocí a podporou. Znaky a symboly, jako třeba rovnoramenný kříž, pentagram, symbol slunce, triquetra apod. jsou nejen silnými zářiči, které pozitivně působí na duchovní rozvoj člověka, ale jsou také nositeli informací. Ač si to mnohdy vůbec neuvědomujeme, znaky a symboly reálně působí na naše podvědomí a tím nás ovlivňují. Proto je pro každého dobré vyznat se ve znacích a symbolech, které ho obklopují, a které si sám vybírá. 

Přehledné informace o působení znaků a symbolů najdete zde, na této stránce.

Amulety kolekce Baltic jantar jsou vyráběny ručně, z pravého leštěného Baltského jantaru nejvyšší kvality, který je aplikován na vysokotlakou třívrstvou březovou překližku. Zadní část dřevěného kotouče amuletů je ošetřena přírodním voskovým olejem a zlatým prachem. Amulety mají očka ze stříbra Ag 925 a jsou dodávány v organzovém sáčku, společně s kvalitním páskem imitace kůže (Alcantara).

Baltský jantar je fosilní pryskyřice. Ačkoli není minerálem v pravém slova smyslu, je považován stejně jako drahokam. Po staletí nosila téměř šlechtická šlechta, pro masy to nebylo cenově dostupné. Jantarová tekutina nejen uspokojuje oko, ale také zajišťuje vyváženou náladu, snižuje stres a obecně dává pocit pohody. Baltský jantar obsahuje vyšší procento (8%) kyseliny jantarové než jantar jiných oblastí, a proto se také nazývá sukcinit.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Maličký anděl míru Maličký anděl míru Kód: HT-AS2317
Mír a pokoj do Vašich životů, do Vašich srdcí...
81 Kč
Stříbrný řetízek had - Ag 925, 50 cm - 2 mm Stříbrný řetízek had - Ag 925, 50 cm - 2 mm Kód: HT-SN18
Stříbrný řetízek ve tvaru hada o délce 50 cm.
460 Kč
Přání - Vesna, Bohyně Jara Přání - Vesna, Bohyně Jara Kód: SoD-FSD10632
Ačkoliv zima ještě stále svírá kraj, v dáli už jaro svítá. To světlo Vesny,…
139 Kč
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč