Medailon "Bílá Tara"

Připraveno k odeslání
187 Kč
Kód: SAR-AK28
Kategorie: Amulety orient
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Bílá Tara, bohyně soucitu, osvícení, duchovní cestyTara (Tárá) je v buddhismu jednou z nejvíce uctívaných božstev, je vnímána jako "hvězda ukazující cestu". Nejčastěji má dvě podoby - zelená Tara a bílá Tara. Více informací o těchto podobách a o Taře samotné najdete v článku našeho Slovníku, pod výrazem Tara

Bílá Tara je zosobněním osvícení, pravé a hluboké víry. Souvisí s duchovní cestou člověka, s jeho hledáním a prací na sobě. Bílá Tara je krásná a jemná, je ztělesněním čistoty, mírnosti, trpělivosti, bezpodmínečné lásky, starostlivosti a nejvyššího soucitu. Bílá Tara učí přistupovat k problémům s moudrostí, trpělivostí a modlitbou, pomáhá lidem se stálou koncentrací na sílu Božské lásky. Z jejích očí vyzařuje nekonečná láska, radost a vděčnost. Bílá Tara je Láskou, vyzařuje a šíří pouze Dobro a Světlo. Bílá Tara bývá zobrazována jako čistá, mírná moudrá bytost se vznešenou bílou tváří, sedící v meditačním posedu na lotosu.

Medailon dodáváme samostatně, bez šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat z některých nabízených řetízků, šňůrek či lanek v naší nabídce zde. Maximální průměr šňůrky či řetízku by měl být 3 mm (kvůli očku přívěsku - jedná se o karabinku).

 

 


Materiál
Kov

Rozměr medailonu
3 x 2,2 cm

Facebook komentáře

Štítky