Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm  - 1
Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm  - 2
Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm  - 3
Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm - 1/3Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm - 2/3Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm - 3/3

Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm

Kód: ARCHIV-EHW-0338
Nádherný kousek pro každou milovnici přírody! Aventurín probouzí intuici, jasnozřivost, léčí a harmonizuje srdeční čakru a učí nás příjímat a oceňovat krásu kolem sebe.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
259 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník aventurín Zelená květina, délka 45 cm

Náhrdelník Zelená Květina, to je nádherný kousek pro každou milovnici přírody. Čočka ze zeleného aventurínu je vsazena do kovové ozdobné květiny tak, že podíváte-li se proti světlu, aventurín září krásným zeleným světlem. Kolem aventurínu je 12 maličkých facetovaných čoček z křišťálového skla. Náhrdelník je na koženkové šňůrce, zapínání je na karabinku. Celková délka náhrdelníku je 45 cm, díky řetízku na jednom z konců šňůrky, lze náhrdelník prodloužit až do délky 52 cm. 

Aventurín - syn samotné Matky Přírody
Aventurín (též někdy avanturín) je zelený kámen, který je spojen s přírodou a její energií, pomáhá nám vstřebávat její harmonii, probudit naši duši a otevřít ji této prosté kráse. Aventurín je silně spojen s říší dévů (dušemi rostlin). Jeho energie nám pomáhá zbystřit vnímavost, intuici a jasnozřivost, je výborným kamenem pro meditace a navazování kontaktu s Vyššími energiemi, navozuje vyšší stavy vědomí a duchovního uvědomění. Zelený aventurín nás povzbuzuje k tomu, abychom nalezli své talenty a použili je ve prospěch lidstva.

Aventurín - kámen prosperity, štěstí a dostatku
Vibrace tohoto zeleného polodrahokamu vytváří ochranný štít pro naši auru a uvádí do rovnováhy činnost všech čaker. Pročišťuje krční čakru a udržuje komunikaci s vyššími rovinami, také pomáhá udržovat soulad mezi fyzickým a duchovním tělem. Jedná se o jeden z nevšestranějších polodrahokamů vůbec. Jeho energie přitahuje prosperitu, bohatství, štěstí, posiluje naše řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje naši kreativitu a pozvedává inteligenci. Často se používá k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog a poskytuje ochranu před zářením z mobilních telefonů.

Aventurín a léčení
Vibrace aventurínu příznivě působí na štítnou žlázu, zajišťuje propojení tkáně s nervovým systémem. Aventurín udržuje rovnováhu krevního tlaku a podporuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, působí preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Zelený aventurín pomáhá při migrénách a potížích se zrakem, léčí nadledvinky, plíce, dutiny, srdce a svalový i urogenitální systém.
 
Očista a nabíjení aventurínu
Aventurín čistíme pod proudem vody, nebo přes noc, v misce s vodou a křišťálem, nabíjíme libovolně dlouho na slunci.
 
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.