Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce  - 1
Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce  - 2
Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce  - 3
Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce - 1/3Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce - 2/3Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce - 3/3

Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce

Kód: SVK-3302
Chcete se zbavit zlozvyků, své minulosti a všeho, co vás svazuje? Změnit svůj život? Máte strach udělat první krok, zdá se vám, že vás něco brzdí? Pořiďte si astrofylit!
Poslední kusy na skladě!
432 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník astrofylit čtverečky, na gumičce

Tamblované čtverečky tajemného astrofylitu (10 mm) jsou navlečeny na velmi odolné a přitom velmi pružné elastické gumičce, náhrdelník nemá zapínání. Minimální velikost náhrdelníku (obvod)  je 42 cm. Gumička jde roztáhnout až na 60 cm. Jaké jsou výhody náhrdelníku na gumičce?

  • nemusíte manipulovat s karabinkou, náhrdelník jednoduše převléknete přes hlavu
  • při koupání nemusíte náhrdelník sundávat - gumička je vysoce odolná - jen přihlédněte k charakteru kamene (některé kameny nerady vodu)
  • lze jej nosit i jako čelenku do vlasů
  • náhrdelník je díky tomuto provedení unisex

Astrofylit - a dost!
Astrofylit je zvláštní temný kámen, vysokého lesku. Díky vnitřní struktuře se můžete při natočení kamene pod určitým úhlem setkat se zvláštními namodralými paprsky (podařilo se zachytit na fotografii). Astrofylit spojuje a vyvažuje energie mezi nebem a zemí, chrání a čistí auru svého majitele, povzbuzuje jej k duchovnímu a osobnostnímu růstu. Astrofylit je kámen, který je skvělým pomocníkem při očišťování od všeho negativního, svazujícího a již nesloužícího - jako jsou například staré a nefunkční vzorce, omezení, dogmata a předsudky, které se zabydlely v naší mysli, a které formují naše životy, aniž by nám tímto sloužily k dobru. Přejeme-li si změnit náš život, musíme se nejprve očistit od všeho, co nás tíží a stahuje dolů. Vnější změna je vždy pouze odrazem skutečné vnitřní změny, proto je třeba začít vždy u sebe. Je třeba přestat mít strach ze sebe samého a jít hluboko, nalézt kořeny svých omezení a vynést je na světlo. A právě toto je parketa astrofylitu - povede vás hluboko do říše vašeho nevědomí a pomůže vám nalézt tyto kořeny a vynést je do vědomí. Jakmile jsou tyto programy vyneseny na světlo vědomí, jakmile je odhalena jejich práchnivějící struktura, ztrácí okamžitě na síle - již nikdy více nebude možné, aby devastovaly a omezovaly vaše životy. Vědomým rozhodnutím je lze pak nahradit novými, takovými, které nás na naší cestě posunou dál, takovými, které budou ku prospěchu. Z tohoto důvodu je astrofylit vyhledáván jako kámen, který pomáhá zbavit se všech omezení, zlozvyků a závislostí. Na tomto poli je skutečná jednička. 

Astrofylit - vnitřní síla a neomezený potenciál
Astrofylit člověka nabádá k sebezkoumání. Objevením svých temných zákoutí se člověk stává čím dál více vědomým, začíná chápat, že všechny stíny, strach a pochybnosti jsou jen hrami v jeho mysli, protože jeho vlastní a skutečná podstata, jeho vnitřní síla nezná omezení ani strach. Jakmile člověk objeví svůj vlastní vnitřní barevný svět, rozpozná pomíjivost iluzí, jež mu podsouvá jeho mysl, začíná naplno chápat svůj neomezený vnitřní potenciál. Člověk, který našel svou vnitřní sílu, již nepodléhá iluzím tohoto světa, protože chápe, že může být kýmkoliv a může konat cokoliv. Takto člověk začíná cítit ničím nepodmíněnou vnitřní radost z bytí, vděčnost za každý okamžik, za vše, co je kolem něj a v něm samotném, objevuje své vnitřní bohatství, svůj skutečný a neomezený tvůrčí potenciál, svůj talent. Tímto způsobem nalezne i způsob, jak se o svůj talent, o své vnitřní bohatství dělit s ostatními, jak sdílet to nejlepší ze sebe samého. V návaznosti na jeho vědomém rozhodnutí a následujícím činům (tedy na vnitřní změně) se jeho život začne proměňovat v něco překrásného, v něco, o čem nikdy ani nesnil. Ruku v ruce s touto proměnou jdou pocity radosti z bytí, pohody a spokojenosti se vším, co je. Člověk, který si je vědom své vnitřní síly, následuje své vnitřní vedení, je vždy pravdivý sám k sobě i ostatním, což se pozitivně odrazí i na jeho vztazích k ostatním lidem.

Vnitřní změna se vždy projeví ve vnějším světě, takový už je zákon Universa.

Astrofylit, čakry, tělo a léčení
Astrofylit chrání a posiluje auru, čistí a aktivuje všechny čakry (především rezonuje s čakrou krku Visuddha). Dále posiluje buňky celého fyzického těla, napomáhá jejich regeneraci, zlepšuje funkce mozku, nervového systému i reprodukčních orgánů. Vibrace astrofylitu podporují látkovou výměnu, upravují trávení a funkci střev.

Astrofylit čištění a nabíjení
Astrofylit je poměrně nenáročný kámen, co se týče čištění a nabíjení. Tento polodrahokam do sebe negativa neabsorbuje, pouze je odhaluje. Pokud cítíte, že je třeba astrofylit očistit, učiňte tak proudem vlažné vody či jej na noc ponořte do misky s vodou. Nabíjejte na měsíčním světle či na kousku křišťálu.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Runové kameny - červený jaspis, v jutovém sáčku Runové kameny - červený jaspis, v jutovém sáčku Kód: CRYMA-64RUS
Šamanské runové kameny z jaspisu přináší jasný vhled do nejasných situací,…
687 Kč
Kyvadlo - Lapis Lazuli, hladce broušený Kyvadlo - Lapis Lazuli, hladce broušený Kód: SoD-826100007
Lapis Lazuli přináší klid a mír. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a…
319 Kč
Meditační polštář - Zlatý Lotos, barva černá Meditační polštář - Zlatý Lotos, barva černá Kód: SoD-908179
Meditační polštář se zlatými lotosy je určen pro meditace, skvěle však…
980 Kč
Mandala na sklo - Kuan Jin Mandala na sklo - Kuan Jin Kód: SoD-900S31
Tato krásná mandala s Kuan Jin vám připomene jemnost, lásku bez podmínek a…
140 Kč