Náhrdelník Apatit modrý, kuličky 5 mm

Náhrdelník Apatit modrý, kuličky 5 mm

Kód: SVK-099-26
Komunikace, akce, dynamika, přátelství, otevřenost, upřímnost, kontakty, vyjadřování, rozhodnost, rázné konání, tvořivost - to jsou témata modrého apatitu.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
549 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Apatit modrý, kuličky 5 mm

Komunikace, akce, dynamika, přátelství, otevřenost, upřímnost, kontakty, vyjadřování, rozhodnost, rázné konání, tvořivost - to jsou témata modrého apatitu. Tento kámen je vhodný především pro lidi uzavřené, se sklonem k sebe izolaci.

Náhrdelník je tvořen kuličkami modrého apatitu, navlečenými na pevném silonovém lanku, zapínání je na karabinku.

Upozornění
Kámen má výraznou, tmavě tyrkysovou barvu, která stále záhadně uniká našemu fotoaparátu. Zelená se v modré prostě nechce ukázat, takže kuličky vypadají jako modré. Je to podobné, jako když chcete zachytit zelené vodní řasy ve vodě a pořád je ne a ne vyfotografovat... Budeme pokračovat v pokusech, proto prosíme, do doby, než se nám to podaří, vězměte tento fakt na vědomí a počítejte s tím, že kámen je tmavě tyrkysový. Děkujeme smiley

Délka náhrdelníku
42 cm

Modrý apatit - z ulity na světlo
Apatit je druh fosfátového minerálu, který se v přírodě vyskytuje v mnoha barevných typech (v závislosti na chemickém složení). Modrý apatit náleží krční čakře (Vishuddha) a je spojen především s komunikací na všech rovinách, s vyjádřením své vnitřní pociťované pravdy a slovním projevem všeobecně. Uplatní se všude tam, kde je uzavřenost, neschopnost vyjádřit se, projevit se, podělit se, vyjít ven ze své ulity a vynést z ní své světlo na povrch, aby svítilo všem lidem. Ukázat, kdo jsem, ukázat svou barvu, příchuť, to, co nesu, co přináším do tohoto světla, svůj vklad, talent, dar, který jsem nedostal proto, abych s ním žil uzavřen ve své noře, ale abych jeho prostřednictvím přinášel pozvednutí a pomoc všem lidem. Takto vcelku se dá charakterizovat působení modrého apatitu.

Klíčová slova

 • apatie, letargie
 • prokrastinace
 • uzavření se ve svém vnitřním světě
 • autismus
 • neschopnost vyjádřit svou pravdu a konat "ze svého srdce"
 • bojácnost
 • negativní očekávání, pesimismus
 • citové vyčerpání
 • nedůvěra
 • sebepoznání
 • dynamika
 • čestnost, upřímnost
 • rozhodnost, schopnost "jít za svým cílem"
 • altruismus

Potíže s vyjadřováním souvisí s nízkým sebevědomím a uzavřeností. Ty často pramení z hlubokých citových zranění z dávné minulosti. Často se jedná o první, kořenovou čakru, tedy člověk je zasažen přímo ve svých "základech". Z toho pramení nízká vitalita (člověk bývá unavený, je bledý, jeho svaly jsou ochablé, je "bez názoru", ...), nechuť k životu (byť často dobře maskovaná), nechuť k bytí, konání, vyjadřování, tvoření i rozhodování. Vše se vším souvisí a je třeba celostního přístupu. Je mnoho možností, jak se vyrovnat se sebou samým. Jak se "odblokovat", napravit, upravit, srovnat, smířit, jak uchopit svůj život, vyjádřit se, rozhodnout se pro něco a žít. Od psychologie přes různé druhy terapií. Další možností je duchovní cesta. Cesta, která neřeší minulost ani jednotlivá "problémová místa", ani čakry ani co se děje ve vědomí či podvědomí. Duchovní cesta míří přese všechno přímo k samotnému Jádru člověka - k Duši, která je částí Boha. Tedy člověk namísto toho, aby řešil jednotlivé stíny, jde a nachází Světlo, které stojí za tím vším, Lásku i Moudrost. Nachází Toho, který mu dal život a sebe sama ve své čisté a přirozené podobě. Během této cesty, cesty Lásky, stíny odpadávají samy, vše se skládá na svá místa. Říká se - dej Boha na první místo a vše ostatní se samo poskládá. Doporučujeme si přečíst článek Vnitřní duchovní opora

Modrý apatit pobízí k této cestě, k cestě sebepoznávání, cestě k odhalení pravého přirozeného já. Jeho vibrace klidní mysl a ladí na jemnější úrovně, otevírá kanály intuice. Po této cestě může jít každý, je to jeho právo - nalézt svou pravou podobu, nalézt vnitřní svobodu, harmonii, klid a mír, neotřesitelnou jistotu, která dává odvahu k cestě srdce. Vše je již založeno v člověku, jen to nalézt. Možná, že právě naše problémy a nemoci jsou jen ukazateli, abychom se odhodlali, abychom se na tuto cestu vydali. Protože na ní nalezneme Lásku, rovnováhu, štěstí i Poznání. Ztratíme smutek a nevědomost, která je příčinou všech potíží a nemocí. Kdo pozná sebe, kdo se prodere skrze houštinu vnitřních nepochopení a egoismu ke Světlu, ten porozumí sobě, lidem i životu. Pak bude vědět, bude znát (ne jen slepě věřit) a bude vždy vědět, co má kde udělat, co říct. Vyjde ze své ulity na světlo, obohacen o Poznání a Lásku. Takový člověk, vnitřně svobodný, bude velkým přínosem pro všechny, s kým se setká. 

Modrý apatit a zdravotní oblast
Jelikož náleží ke krční čakře, pomáhá se všem potížemi s tím souvisejícími - hlasivky, chrapot, koktání, angíny, zuby, mandle, ústa, hrdlo, štítná žláza. Apatit podporuje tvorbu nových buněk a napomáhá vstřebávání vápníku - působí na kosti, chrupavky, klouby, zuby, pohybové ústrojí. Jemně harmonizuje a uvádí do rovnováhy čakerní systém, podporuje metabolismus. Působí léčivě na žlázy, meridiány a vnitřní orgány. Celkově zklidňuje, harmonizuje tok energií i krve, snižuje hyperaktivitu i vysoký tlak, zároveň však zabraňuje malátnosti, lenosti, či nic nedělání. Modrý apatit podněcuje k umírněnému a zdravému stravování, posiluje imunitu, svaly i zrak. Pomáhá při problémech s kůží.  Detoxikuje tělo po používání drog nebo alkoholu, zlepšuje trávení a pomáhá při potížích s ledvinami.

Čištění a nabíjení
Čistíme pod tekoucí vodou (nejlépe v přírodě) a nabíjíme buď krátce na slunečním či déle na měsíčním světle.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Indické vonné tyčinky Satya - Super Hit Indické vonné tyčinky Satya - Super Hit Kód: SHA-020658 Nejoblíbenější
Tyto tyčinky jsou legendární a nezapomenutelné. Kdykoliv si přejete ozvláštnit…
51 Kč
Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng Kvetoucí čaj Bu Bu Gao Sheng Kód: SHA-100392
Kouzlo kvetoucích čajů je tu pro vás! Malá nenápadná kulička zeleného čaje v…
29 Kč
Tibetská mísa 370 g Tibetská mísa 370 g Kód: SHA-070001-370g
Meditace, osvícení, harmonizace energií uvnitř i vně lidského těla, léčení…
774 Kč
Amulet Zkřížená Vadžra Amulet Zkřížená Vadžra Kód: SHA-05000140
Mocný amulet pro vědomí sama sebe, pro rovnováhu a osvobození se od závislostí v…
95 Kč