Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce  - 1
Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce  - 2
Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce  - 3
Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce - 1/3Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce - 2/3Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce - 3/3

Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce

Kód: BL-SKUL8Ar
Růžový achát stabilizuje psychiku, podporuje dobrou náladu, optimismus, nadějeplnost, hravost, nápaditost, tvořivost a chuť sdílet své dary s ostatními.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
270 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník achát růžový kuličky 8 mm, na gumičce

Tento náhrdelník se vyznačuje přímo úchvatnou růžovo - fialovou barvou (magenta). Jeho působení stabilizuje psychiku, podporuje dobrou náladu, optimismus, nadějeplnost, hravost, nápaditost, tvořivost a chuť sdílet své dary s ostatními. Kuličky růžového (barveného) achátu jsou navlečeny na vysoce pružné a odolné gumičce, náhrdelník má díky tomu univerzální velikost. Minimální velikost náhrdelníku (obvod)  je 40 cm. Gumička jde bez problémů roztáhnout až na 60 cm Jaké jsou výhody náhrdelníku na gumičce?

  • nemusíte manipulovat s karabinkou, náhrdelník jednoduše převléknete přes hlavu
  • při koupání nemusíte náhrdelník sundávat - gumička je vysoce odolná - jen přihlédněte k charakteru kamene (některé kameny neradi vodu)
  • lze jej nosit i jako čelenku do vlasů či jako náramek
  • náhrdelník je díky tomuto provedení unisex

Achát - kámen rovnováhy, soustředění, analýzy
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskytne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. Růžová odrůda achátu posiluje naše vztahy s bližními, především pak lásku mezi rodiči a dětmi, je vhodné ho nosit na srdci.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle. Botswanský achát je výborný pro skoncování s kouřením, pomáhá překonávat deprese a ulevuje vzniklému napětí.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce s vodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
HN koupelová sůl jemná růžová, 1 kg HN koupelová sůl jemná růžová, 1 kg Kód: GINK-B0909
Jemná růžová koupelová sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium. Má velmi…
100 Kč
Poctivé Ghí - přepuštěné máslo, 720 g Poctivé Ghí - přepuštěné máslo, 720 g Kód: GINK-A0065
Máslo ghí neobsahuje laktózu ani lepek. Obsahuje vitamíny A, E, niacin a minerály…
369 Kč