Náhrdelník achát ohnivý, kuličky 6 mm

Náhrdelník achát ohnivý, kuličky 6 mm

Kód: SVK-20-01
Ohnivý achát probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu.
Poslední kusy na skladě!
319 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník achát ohnivý, kuličky 6 mm

Ohnivý achát probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu. Náhrdelník z ohnivého achátu je vyroben z kuliček, navlečených na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka náhrdelníku
43 cm

Ohnivý achát a sexuální čakra Swadisthana
Kromě specifického působení vibrací polodrahokamu achátu obecně zde hraje svou roli i vibrace oranžové barvy kamene. Nádherné oranžové zabarvení, s nádechem ohnivé červené, v nás probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu. Ohnivý achát pracuje na úrovni sakrální čakry swadisthana, proto je vhodný pro každého, kdo trpí problémy sexuálního charakteru i pro ty, kdož kvůli citovým zraněním související s touto oblastí, svou sakrální čakru zavřeli nebo brání tokům energie v této čakře. Ohnivý achát působí jemněji než jeho oranžový kolega karneol (který se rovněž velmi hodí pro tato témata, je však poněkud razantnějšího ražení). Ohnivý achát přináší klid, pochopení, odpuštění sobě samému i druhým. Díky tomu se člověk znovu učí věřit, otevírá se světu, rozhoduje se pro začátek nového, lepšího života. Jedině k otevřenému člověku může přijít láska a hojnost.

Obecně - působení achátu
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem i pro děti.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Foukací harmonika kovová - dětské hudební nástroje Foukací harmonika kovová - dětské hudební nástroje Kód: EKOHR-V8315
Foukací harmonika je vhodná pro každého malého milovníka hudby. Je jednoduchá na…
114 Kč
Mandala na sklo - Strom života - velká Sunseal Mandala na sklo - Strom života - velká Sunseal Kód: SHA-05009406
Originální mandala se stromem života je kouzelným dárkem pro každého. Díky…
129 Kč
Polštář fantasy - Víla s jednorožcem a drakem Polštář fantasy - Víla s jednorožcem a drakem Kód: NM-B1358D5
Úžasný fantasy polštář s mystickým motivem víly, jednorožce a malého…
515 Kč
Porcelánový svícen Ganesha Porcelánový svícen Ganesha Kód: SoD-900901
Luxusní svícen ze sněhobílého čínského porcelánu lithophane s plastickým…
438 Kč