Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm

Jaké to bylo, když jsme byli dětmi? Na svět jsme hleděli s důvěrou, nevinností a čistotou. Věřili jsme, že můžeme všechno, že všechny možnosti jsou nám k dispozici, že svět je krásné místo, plné barev. Neexistovaly hranice, omezení, podmínky.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
115 Kč
Kód: ARCHIV-EHW-0376
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Náhrdelník z barevných kousků polodrahokamu achátu je neskutečně optimistickým kouskem. Není divu, vibrace tohoto oblíbeného polodrahokamu nás učí vypořádat se se zahořklostí a veškerými negativními pocity, které nám ztěžují život a brání nám být sama sebou, ve své nejpřirozenější podobě, bez předsudků a bloků. Tento optimistický kámen nám sděluje, že je na čase odložit minulost a těšit se z přítomnosti, která nabízí tolik možností - jen si zkuste tento úžasný achátový náhrdelník prohlédnout zblízka. Když ho podržíte proti světlu a necháte ho prozářit slunečními paprsky, zjistíte, že každý jednotlivý kamínek září vlastním životem. Každý ukazuje některou z mnoha nespočetných možností, které se nám nabízí. Dohromady tak tvoří vyváženou směsici toho nejlepšího, co v životě existuje: naděje, láska, romantika, tvořivost, hravost, smysl pro krásu, snění, radost z Bytí, upřímnost, čestnost, sebedůvěra, důvěra ve svět, bezpečí, odvaha, čistá mysl, potěšení, optimismus, dětská nevinnost a čistota srdce a duše... To vše je ukryto v nás a tento fascinující náhrdelník z achátů nám to každou chvíli připomíná. To vše je v nás, stačí si vzpomenout... 

Achát - kámen rovnováhy, bezpečí a klidu
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. Kromě specifického působení vibrací achátu zde hraje svou roli i vibrace barvy kamene. Nádherné oranžové zabarvení, s nádechem ohnivé červené, v nás probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.
 
Tamblované kousky achátů jsou navlečeny na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.
 
LP

Facebook komentáře