Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm  - 1
Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm  - 2
Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm  - 3
Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm - 1/3Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm - 2/3Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm - 3/3

Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm

Kód: ARCHIV-EHW-0376
Jaké to bylo, když jsme byli dětmi? Na svět jsme hleděli s důvěrou, nevinností a čistotou. Věřili jsme, že můžeme všechno, že všechny možnosti jsou nám k dispozici, že svět je krásné místo, plné barev. Neexistovaly hranice, omezení, podmínky.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
115 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník achát červený tamblovaný, 45 cm

Náhrdelník z barevných kousků polodrahokamu achátu je neskutečně optimistickým kouskem. Není divu, vibrace tohoto oblíbeného polodrahokamu nás učí vypořádat se se zahořklostí a veškerými negativními pocity, které nám ztěžují život a brání nám být sama sebou, ve své nejpřirozenější podobě, bez předsudků a bloků. Tento optimistický kámen nám sděluje, že je na čase odložit minulost a těšit se z přítomnosti, která nabízí tolik možností - jen si zkuste tento úžasný achátový náhrdelník prohlédnout zblízka. Když ho podržíte proti světlu a necháte ho prozářit slunečními paprsky, zjistíte, že každý jednotlivý kamínek září vlastním životem. Každý ukazuje některou z mnoha nespočetných možností, které se nám nabízí. Dohromady tak tvoří vyváženou směsici toho nejlepšího, co v životě existuje: naděje, láska, romantika, tvořivost, hravost, smysl pro krásu, snění, radost z Bytí, upřímnost, čestnost, sebedůvěra, důvěra ve svět, bezpečí, odvaha, čistá mysl, potěšení, optimismus, dětská nevinnost a čistota srdce a duše... To vše je ukryto v nás a tento fascinující náhrdelník z achátů nám to každou chvíli připomíná. To vše je v nás, stačí si vzpomenout... 

Achát - kámen rovnováhy, bezpečí a klidu
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. Kromě specifického působení vibrací achátu zde hraje svou roli i vibrace barvy kamene. Nádherné oranžové zabarvení, s nádechem ohnivé červené, v nás probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.
 
Tamblované kousky achátů jsou navlečeny na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.