Náhrdelník Abalon shell Strom Života

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
798 Kč
Kód: FO-NHR-16
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Intuice, tvořivost, realizace záměrů, pevná víra v sebe sama, schopnost rozlišování, přímé jednání na základě vnitřní pravdy - to jsou společná témata kamenů, z nichž je vyroben tento náhrdelník. Tento zajímavý náhrdelník je vyroben z tamblovaných oválků polodrahokamů (velikost cca 6 x 5 mm) - rubín v zoisitu, pyrit, sodalit, apatit, turmalín v křišťálu, bronzit. Náhrdelník je vyroben ručně, každý kamínek je oddělen uzlíkem. Ozdoba náhrdelníku je z Abalon shell perleti (známá jako mušle Paua). Je drátkovaná se Stromem Života.

Velikost ozdoby z mušle bez poutka (délka x šířka x tloušťka)
4 x 3 x 0,6 cm

Délka náhrdelníku (měřeno bez ozdoby)
76 cm

Upozornění
Každý náhrdelník na této kartě zboží je svým vzhledem originální, protože se jedná o přírodní kameny, které nikdy nejsou zcela stejné. Prosíme, berte tento fakt na vědomí.


Rubín v zoisitu – má cesta, můj život
Rubín v zoisitu (někdy také anyolit) v sobě spojuje dvě protikladné barvy - zelenou a červenou, svým působením vyvažuje protikladné síly v člověku a učí jej nacházet řešení tam, kde proti sobě stojí nesmiřitelné rozpory. Jak se říká: Kdo z rozporu udělá společnou věc - je buddha. Tento zvláštní kámen cítí a posiluje individualitu svého nositele, působí s ohledem na jeho vnitřní nastavení a směruje ho k pozitivním životním hodnotám a cílům. Jakkoliv posiluje individualitu, činí tak vždy s ohledem na to, že tato individualita je součástí jednoho jediného celku, zachovává tedy sepětí s okolím člověka a posiluje vědomí Jednoty.

Rubín v zoisitu - mé ušlechtilé Já
Rubín v zoisitu vede člověka k pochopení a objasnění své životní cesty, pomáhá ujasnit si směr své cesty a způsoby, jakými lze dosáhnout svých cílů. Zelený zoisit působí jako uzemňující a léčivý aspekt, červeno - fialový rubín vede energii z první kořenové čakry Muladhara do čakry korunní Sahasrara (propojuje tedy 1. a 7. čakru). Celkově tedy rubín v zoisitu vyvádí člověka z jeho původní animality a nízkých pudů k jeho vyššímu, ušlechtilejšímu Já, k objevení jeho božské podstaty, zároveň jej léčí na všech úrovních - to vše s ohledem k jeho individualitě a směru jeho cesty. Rubín v zoisitu posiluje paměťové schopnosti, pomáhá překonávat nízké energie strachu, pochybnosti o sobě samém a depresívní stavy. Kámen pečuje o duševní rovnováhu člověka, napomáhá reálnému nazírání na problémy tohoto světa. Chrání před přílišným sebevědomím a nepředloženým jednáním. Kámen je velmi dobrým pomocníkem při sebepoznávání, vyvedení sebe sama z nízkých úrovní do těch vyšších. Rubín v zoisitu rezonuje s čakrou třetího oka, otevírá i korunní čakru, navozuje změněné stavy vědomí, umožňuje přístup k duchovní paměti a duchovnímu učení. Rubín v zoisitu taktéž napomáhá při regresích, kde umožňuje nalézt tzv. zakopaného psa. 


Pyrit - Síla ohně
Železný pyrit je výrazně pozitivní silový "kámen" s čistě jangovou energií. Náleží elementu ohně. Název pyrit pochází z řečtiny a je odvozen od slova oheň, protože po úderu z něj často odlétají jiskry. Je kamenem akce, kreativity a nových nápadů. Dává energii, posiluje vše, co se nachází v jeho blízkosti. Je vhodný pro duševní práci, pomáhá při plánování i diplomatickém jednání. Posiluje sebedůvěru, je vhodný pro všechny, kdo se necítí být dost (hezcí, chytří, zajímaví, správní...). Například u žen pyrit podporuje ženskou sebehodnotu a pomáhá ženám překonat tendence posluhování a snižování sebe samých. Vibrace pyritu ulevují při úzkosti, zklamání a melancholii, pomáhají uspořádávat duševní schopnosti, uvádí do rovnováhy všechny energie. Pyrit je silným energetickým štítem. Na tělesné úrovni zvyšuje energii a překonává únavu a vyčerpanost. Brání prosakování energie z fyzického těla a z aury. Obzvláště užitečný je pro lidi s nedostatkem sebevědomí (pomáhá uvědomit si svou vlastní cenu) a pro všechny, kdo se ze zvyku staví do pozice oběti. Pomáhá rovněž při odhalování kořenů karmické a psychosomatické nevyrovnanosti.


Bronzit - jednoduše Být
Bronzit probouzí laskavost, odvahu a sebepřijetí. Přináší stabilitu a jistotu, pomáhá přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítáme přijmout, a vyřešit problémy s rozhodností. Bronzit učí, jak jít s proudem Boží vůle. Usnadňuje jednoduché, prosté “ bytí“. Plody takového přístupu k životu jsou sladké - nekomplikovanost, čistá hlava, upřímnost k sobě i ve vztahu k lidem (odbourání strachu z názoru druhých), nepotřebnost lží a polopravd, jasnost, čistota, klid a pořádek jak v sobě, tak ve svém životě, nenáročnost, absence jevů jako je stres, nervozita, strach, závist, chamtivost.

Bronzit probouzí naprostý klid. Odvrací negativní energii, je to mocný ochránce, který je velmi účinný proti kletbám. Posiluje soudnost bez předsudků, určuje naše nejdůležitější rozhodnutí a podporuje odhodlání. Je to uzemňující kámen, který pomůže, když se cítíme bezmocní, nebo jsme v sevření událostí, nad kterými nemáme žádnou kontrolu. Držením bronzitu vzrůstá naše sebeuplatnění a obnovuje se vyrovnanost. Pomáhá zachovat chladnou hlavu. S jeho přispěním můžeme zaujmout věcné stanovisko a vidět širší obraz. Bronzit odvrací zpět negativní myšlenky, prokletí nebo jakékoliv negativní myšlenky namířené proti jeho majiteli. 


Sodalit - spojení ducha a hmoty
Sodalit je velice účinný duchovní kámen, přiřazený čakře třetího oka. Vibrace sodalitu je vynikajícím pomocníkem pro všechny, kdo žijí ve svých představách a snech, staví vzdušné zámky a zapomínají, že se v nich nedá žít. Vibrace sodalitu jsou nejsilnější ze všech modrých duchovních kamenů, spojují logiku s intuicí a otevírají bránu vnímavosti ducha dokořán, neboť přináší informace z Vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň. Tento nádherný modrý polodrahokam podněcuje svého majitele k cestě za pravdou a ideály, které jej nutí zůstat věrný sám sobě a všemu, v co věří. Vibrace sodalitu posilují naši schopnost myslet do hloubky, přivádí našeho ducha k podstatným věcem a zprostředkuje poznání, že i ve hmotě působí síla ducha. Díky tomu přizpůsobíme realitě své představy a fantazie tak, aby bylo možné je realizovat v našem každodenním životě, s jeho pomocí se lépe koncentrujeme. Přecitlivělým lidem sodalit dodává větší vyrovnanost, potlačuje návaly paniky a strachu, dodává odvahu, vhodný je i pro jedince, kteří se nedokáží ubránit pocitům, že jsou obklopeni nebezpečím. Sodalit je kamenem, který vynáší na světlo stinné vlastnosti člověka a umožňuje, aby je člověk bez posuzování přijal, odhaluje kořeny obav, fóbií, pocitů viny a svazujícího jednání, které člověku brání stát se tím, kým doopravdy je. Zvyšuje sebevědomí, pomáhá přijímat sama sebe a zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti.

Čištění a nabíjení náhrdelníku
Náhrdelník můžete čistit pod proudem čisté vody (nejlepší je čistá přírodní voda), nabíjet pár minut na sluníčku, na křišťálových kamíncích či drúze. Vzhledem k tomu, že náhrdelník obsahuje železitý pyrit, nedoporučujeme namáčet delší dobu a po namočení usušit. Pyrit při vlhkosti koroduje.

Facebook komentáře

Štítky