Fantasy šperky

Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek  - 1
Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek  - 2
Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek  - 3
Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek - 1/3Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek - 2/3Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek - 3/3

Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek

Kód: PEM-0086543
Tarotové karty s obrazy z řecké mytologie, výkladovou knihou a šátkem na vykládání budou skvělým dárkem jak pro začínajícího tak pro pokročilého věštce.
Výrobce: Synergie
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
499 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mýtický Tarot - kniha + 78 karet + šátek

Tarotové karty s obrazy z řecké mytologie, výkladovou knihou a šátkem na vykládání budou skvělým dárkem jak pro začínajícího, tak pro pokročilého věštce.

Celá staletí se lidé snažili rozluštit mystérium Tarotu a to, jak souvisí s jejich životy. Ještě donedávna byl však tento pradávný systém divinace přístupný jen úzkému okruhu zasvěcených. Mýtický tarot vám přináší karty zbavené temného ducha středověku, ve snadno přístupné podobě.

Starořecké mýty tvoří základ kultury celé západní civilizace. Řečtí bohové a bohyně ztělesňují univerzální vesmírné principy a v jejich postavách jsou obsaženy hluboké životní pravdy. Díky své schopnosti dokonale, v nejčistší formě, zachytit nekonečné množství různorodých hnutí lidské mysli a sil projevujících se v duši člověka, zůstaly dodnes součástí umění a literatury. Evokativní ztvárnění bájných postav vám prostřednictvím dávných příběhů umožní nahlédnout do hlubin lidské duše a probudit vlastní intuici.

Tento exkluzivní dárkový komplet obsahuje všechno co můžete k vykládání potřebovat: 78 plnobarevných karet, obsáhlou příručku s návodem k vykládání a podrobným popisem jednotlivých karet, a hedvábný šátek s předtištěným Keltským křížem k výkladu a bezpečnému uložení karet.

Autoři: Liz Greene, Juliet Sharman-Burke
Nakladatelství: Synergie
Vazba: brožová bez přebalu lesklá
Formát: 160 x 21 x 35 mm
Počet stran: 218
Rozměr karet: 12,8 x 7,6 cm

MM

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky