Mýdlo - 3.čakra solar plexus, Manipura

Připraveno k odeslání
168 Kč
Kód: HT-82730031
Výrobce: Fiore D'oriente
Kategorie: Mýdla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Čakrové přírodní mýdlo je mýdlo s bohatou pěnou a krasnou vůní přidaných esenciálních olejů a bylin, které působí a harmonizují oblast konkrétní čakry. Mýdlo je vyráběné ručně, podle starověkých tradic. Obsahuje aktivní látky z vařených bylinek, macerované oleje a olivový, palmový a kokosový olej pro výživu a hydrataci pokožky. Složky mýdla čistí, vyživují, změkčují a hydratují pokožku celého těla.

Složení
Cocos Nucifera (kokosový olej), Olea Europaea (olivový olej), Aqua (voda), Hydroxid sodný, Lavandula Angustifolia (levandule), Triticum Vulgare (olej z pšeničných klíčků), Foeniculum Vulgare (fenykl obecný), Citrus Limonum (citrus limonový), Daucus Carota (mrkev obecná - barvivo), Mel (med), Limonene, Citral.

Třetí čakra - Manipura
Je centrem naší síly a je přiřazena elementu ohně. Oheň znamená teplo, světlo, energii, aktivitu a v duchovní rovině také očištění. Touto čakrou přijímáme sluneční energii, která kromě jiného vyživuje éterické vibrační pole a tím dodává vitalitu také tělu fyzickému. Tudy vstupujeme do aktivního vztahu ke světským věcem a k ostatním lidem. Je to oblast, ze které vychází z našeho těla emoční energie a jsou odtud řízeny naše mezilidské vztahy, sympatie a antipatie, stejně jako schopnost trvalých citových vazeb. Čakra solar-plexu je pro obyčejného člověka také sídlem osobnosti a místem, kde nachází svoji společenskou identifikaci. Tato čakra je také v přímém spojení s astrálním vibračním polem, nazývaným také polem přání a žádostí, které je nositelem našich emocí. 

Obsah
70 g

Země původu
Itálie

Facebook komentáře

Štítky