Mýdlo - 1.čakra kořenová, Muladhara

Připraveno k odeslání
168 Kč
Kód: HT-82730029
Výrobce: Fiore D'oriente
Kategorie: Mýdla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Čakrové přírodní mýdlo je mýdlo s bohatou pěnou a krasnou vůní přidaných esenciálních olejů a bylin, které působí a harmonizují oblast konkrétní čakry. Mýdlo je vyráběné ručně, podle starověkých tradic. Obsahuje aktivní látky z vařených bylinek, macerované oleje a olivový, palmový a kokosový olej pro výživu a hydrataci pokožky. Složky mýdla čistí, vyživují, změkčují a hydratují pokožku celého těla.

Složení
Cocos Nucifera (kokosový olej), Olea Europaea (olivový olej), Aqua (voda), Hydroxid sodný, Triticum Vulgare (olej z pšeničných klíčků), Pogostemon Cablin (Patchouli), Alcanna Tinctoria (Dyer's Alkanet - rostlina kamejník barvířský - přírodní barvivo)

První čakra - Muladhara
Převádí kosmické energie na tělesně- pozemskou rovinu, zároveň proudí touto čakrou energie země do celého našeho systému energií. Touto čakrou máme kontakt s duchem Matky Země a s její elementární silou. Muladhara čakra leží pod sídlem Kundaliní v křížové kosti při základně páteře. "Mula" znamená v sanskrtu kořen, "adhara" znamená podporu. Tato čakra poskytuje podporu a ochranu Kundaliní. Jestliže je tato čakra porušena, Kundaliní má problémy se stoupáním k vyšším čakrám. První čakra tvoří životně důležitý základ a pramen vitální síly pro vyšší čakry. Zde také začínají 3 hlavní kanály energie. Kromě funkce podobné funkci srdce v našem fyzickém těle je základní čakra centrem našeho oběhového systému energií a sídlem kolektivního podvědomí.

Obsah
70 g

Země původu
Itálie

Facebook komentáře

Štítky