Může za únavu a nemoci poškozená aura? Aneb šamani v laboratořích

Bombastus
Může za únavu a nemoci poškozená aura? Aneb šamani v laboratořích

Jste chronicky unavení? Denně vyčerpaní? Neklidní? Nesoustředění? Trpíte nespavostí? Depresí? Syndromem vyhoření? Máte často migrény, infekční onemocnění, nevysvětlitelné bolesti, alergie? Nemůžete otěhotnět? Mají vaše děti poruchy učení a chování? Tyto a mnohé další zdravotní potíže jsou v současnosti stále častější. Moderní medicína je hází do jednoho koše se společným názvem „civilizační choroby“. Bezradní lékaři neurčitě a mlhavě hovoří o imunitních poruchách, vlivu chemie, plastů, znečištění, stresu, psychosomatice atd., ale přesný původ, příčiny a způsob léčení neznají. Farmaka pouze zmírňují průběh, odstraňují nejtěžší následky, pomáhají v neutěšeném přežívání. Ani přírodní metody, jako je zdravá strava, vitamíny, byliny, pohyb, cvičení atd. často neúčinkují. Co s tím? Co se děje? Jsme ve slepé uličce?

Existuje životní energie, čchi a čakry?

V posledních letech formulují vědci z více amerických univerzit a výzkumných ústavů převratnou hypotézu. Výše uvedené patologické jevy jsou způsobeny narušením informačního systému těla. Díky nejnovějším měřicím přístrojům, zvaným SQUID a SERF, které pracují na principu kvantové mechaniky, supravodivosti a používají nanotechnologie, se podařilo změřit dosud neznámé velmi slabé elektromagnetické pole živých organismů.

Biopole a moderní věda

Bioložka Dr. Beverly Rubik, PhD.Institute of Noetic Sciences (IONS) v Kalifornii spolu s dalšími odborníky říká, že toto pole až překvapivě odpovídá pradávné představě o životní energii, která byla a je v různých kulturách nazývána např. aether, čchi, ki, prána, čakry, aura, vis vitalis, elan vital, orgon atd. a ze které vycházejí principy tradičních terapií, jako je léčitelství, ajurvéda, tradiční čínská medicína, akupunktura, homeopatie atd. Termín biopole byl již v roce 1995 oficiálně uznán Národní lékařskou knihovnou a Národním institutem zdraví USA, což je největší medicínské vědecké pracoviště na světě, zřizované přímo Ministerstvem zdravotnictví a sociálních služeb, tedy vládou Spojených států.

Molekuly a buňky si navzájem „vysílají“

Dosud panující představa, že molekuly a buňky spolu komunikují pouze biochemicky, nevysvětluje všechny probíhající procesy v těle. Podle nové bioinformační teorie probíhá spojení mezi jednotlivými částmi organismu také prostřednictvím onoho nově zjištěného velmi slabého elektromagnetického pole. Jakoby si jednotlivé orgány mezi sebou „vysílaly“, předávaly pokyny oscilací, vlněním. Biopole je tedy informační systém těla, který řídí správné fungování metabolismu.

Narušené biopole, bezradné tělo

Problém nastal se zavedením elektřiny a lavinovitým rozšířením elektroniky. Umělá technická elektromagnetická pole, která vznikají v okolí elektrických vodičů a přístrojů, jako jsou elektromotory, mikrovlnné trouby, vysílače, televize, mobily, WiFi, Bluetooth atd., totálně devastují a překrývají slabé signály biopole. Různé části těla mají mezi sebou omezené spojení, nemohou si předávat všechny informace, neví, co mají dělat. A právě to může být příčinou mnoha záhadných zdravotních problémů a onemocnění.

Jaké je řešení?

Společnost Clarus Transphase Scientific z Petalumy v Kalifornii zjistila typické oscilace biopole. Podle nich vyvinula hi-tech mikrokrystalové multifrekvenční biorezonátory, které na principu patentované technologie souladných rezonancí, SRT, harmonizují a podporují poškozené biopole. Opravený a posílený informační systém těla tak může lépe řídit životní procesy v organismu. Pozitivní účinky technologie SRT potvrdily desítky klinických studií z předních vědeckých pracovišť v USA, Evropě a Austrálii. Zvyšuje se vitalita, energie, výkonnost, soustředěnost, vyrovnanost, imunita, odolnost proti stresu a negativním účinkům elektromagnetického záření.

Jaké jsou dosavadní zkušenosti?

Biorezonátory značky Q-Link® vestavěné do přívěsků, náramků, štítků a USB zařízení se prodávají na všech kontinentech. Miliony uživatelů z celého světa shodně pozorují snížení únavy, jasnější myšlení, rychlejší reakce i chápání, vymizení bolestí hlavy. Cítí se klidnější, lépe spí. Pochvalují si multitasking, tedy schopnost věnovat se více věcem najednou. Produkty Q-Link® používá i mnoho VIP osobností a celebrit z různých oborů, např. herci Orlando Bloom, Salma Hayek, Sarah Jessica Parker, Dennis Hopper, hudebníci Jimmy Page (Led Zeppelin), Simon LeBon (Duran Duran), spisovatelé Ken Wilber, Deepak Chopra, sportovci Justin Rose, Josh Beckett a mnoho dalších.

Přemůže nás technika?

Již v roce 1966 tvrdil filosof Martin Heidegger, že techniku člověk nezvládne, protože na to není bytostně uzpůsoben. Máme proto vše nové odmítat? Pokud chceme využívat výhody moderních technologií, musíme se vyrovnat i s jejich negativními vlivy. Jistě, může nám připadat přehnané, že máme uměle podporovat biopole našeho těla, které si sami vlastní činností ničíme. Ale nebylo by to v dějinách nic nového. Když se člověk vyděloval z přírody a tvořil své lidství, vlezl do jeskyně, pak do stavení, místo srsti si oblékl šaty, obul boty, místo drápů použil nářadí, ohněm ohřál sebe, opekl jídlo atd. Každá doba přináší změny životního stylu. Život je vývoj.

Jako když Koperník tvrdil, že Země je kulatá

Mnohým může myšlenka navzájem si „vysílajících“ buněk připadat nesmyslná. Přitom již více než 100 let kvantová fyzika říká, že „pevná hmota“ obsahuje vlnění a 99,999% prázdného prostoru. Také nevěříme, že elektrosmog a mobily škodí. Na některé věci si prostě déle zvykáme. Koperníkovi, Galileovi, Einsteinovi a dalším také dlouho nevěřili. Dosavadní výzkumy a zkušenosti ukazují, že harmonizace a posílení biopole na principu souladné rezonance bude jedním z podstatných a nezbytných prostředků k trvalému udržení kvality života, celkové pohody a výkonnosti v prostředí technické civilizace.

Dr. William Tiller, PhD., emeritní profesor Stanford University, přední odborník na výzkum subtilních energií, říká: „Moje intuice a logika naznačují, že biorezonátory a podobné produkty budou důležitou součástí budoucnosti lidstva.“

Od května letošního roku jsou výrobky Q-Link® poprvé dostupné i u nás. Náš e-shop si klade za čest, že je jediným autorizovaným distributorem společnosti Clarus Transphase Scientific pro ČR. Podívejte se do kategorie.

Mgr. Vladimír Halama

12. 6. 2015

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli
[{ include file=inc/bookmarks.tpl }]