Moderní alchymisté

Bombastus
Moderní alchymisté

Mnoho lidí hledá nějaké cesty zintenzivnění prožitků jako citlivé povzbuzení a rádo se zřekne otupujícího účinku alkoholu. Elixíry od Sensatoniku otevírají modernímu člověku cestu k přírodě plnou požitků, což umožňuje zapomenutý, znovuvzkříšený způsob poznávání přírody. Magické rostliny jsou od pradávna používány a uctívány. Lidé je používali k rituálům a u příležitosti různých slavností jako svátosti a afrodiziaka. Speciální elixíry a směsi od Sensatoniku chtějí tyto byliny opět zpřístupnit, aby dopomáhaly ke skvělým smyslovým požitkům. Jsou používány byliny, které pochází z jižní Ameriky, Afriky a Polynésie, kde jsou využívány jako prostředky na potenci a při různých rituálech jako omamné prostředky.

Moderní alchymisté

Mnoho lidí hledá nějaké cesty zintenzivnění prožitků jako citlivé povzbuzení a rádo se zřekne otupujícího účinku alkoholu. Elixíry od Sensatoniku otevírají modernímu člověku cestu k přírodě plnou požitků, což umožňuje zapomenutý, znovuvzkříšený způsob poznávání přírody.

Magické rostliny jsou od pradávna používány a uctívány. Lidé je používali k rituálům a u příležitosti různých slavností jako svátosti a afrodiziaka. Speciální elixíry a směsi od Sensatoniku chtějí tyto byliny opět zpřístupnit, aby dopomáhaly ke skvělým smyslovým požitkům. Jsou používány byliny, které pochází z jižní Ameriky, Afriky a Polynésie, kde jsou využívány jako prostředky na potenci a při různých rituálech jako omamné prostředky. Berlínští alchymisté lpějí na tradičních recepturách různých kultur. Využívají ale také domácí byliny, jejichž psychoaktivní účinek byl popsán již od Paracelsa a od Hildegardy von Bingen.

Aby informace ukryté v bylinách byly smysluplně využity, jsou byliny využívané Sensatonikem extrahovány zpravidla po několik týdnů v alkoholu a vodě. Prostřednictvím alchymistických postupů jsou tedy byliny extrahovány, preparovány a macerovány. Tyto tzv. maceráty potom zrají ve velkých skleněných demižónech. Sensatonik používá jen vysoce kvalitní bylinné přísady. Prostřednictvím alchymistických postupů neextrahuje Sensatonik jednotlivé látky obsažené v bylinách, nýbrž zprostředkovává ducha rostlin celistvě.

Tak vznikla v posledních letech řada jedinečných produktů, které v nabídce sortimentu představujeme (od r. 1999 již 12 elixírů, které jsou nabízeny v lahvích různých velikostí). 

           
Převzato z www.cestabylin.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli
[{ include file=inc/bookmarks.tpl }]