Meteorit železný, Argentina  - 1
Meteorit železný, Argentina  - 2
Meteorit železný, Argentina - 1/2Meteorit železný, Argentina - 2/2

Meteorit železný, Argentina

Kód: KL-MET
Meteority jsou vesmírná tělesa, dopadnuvší na povrch země. Tyto byly nalezeny v Argentině, v lokalitě Campo del Cielo.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
392 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Meteorit železný, Argentina
Meteority jsou vesmírná tělesa, dopadnuvší na povrch země. Většina meteoritů se při průletu zemskou atmosférou roztaví a vypaří. Zda aspoň část tělesa dopadne na zem, závisí na několika faktorech - hmotnosti původního meteoroidu, na rychlosti tělesa a na chemickém složení. Meteority se vzhledem ke svému složení dělí na dva typy - chondrity (tvořené křemičitany) a siderity, tvořené převážně železem a niklem (s přídavkem různých dalších kovů - niklu, kobaltu, fosfátu, germania, galia, iridia...). Tyto siderity pocházejí pravděpodobně z jader rozbitých planetek. Tak je tomu i u těchto kousků, z Argentinského naleziště (lokalita Campo del Cielo). Stáří těchto meteoritů se odhaduje na cca 4000 let.
 
Na této kartě zboží se nachází mix velkých meteoritů. Každý kousek je zcela originální (viz fotografie). 

Velikost meteoritu cca
1,5 - 2 x 2 - 4 cm
 
Hmotnost
16 - 20 g
 
 
Meteorit
 
Meteorit - poznej sám sebe a poznáš celý vesmír
Meteorit je velmi dobrým ochranným talismanem, věří se, že má moc odbourat i účinky škodlivého elektromagnetického záření. Již staří Egypťané věnovali nebeským poslům velkou pozornost. Vnímali je jako vzácný dar, a proto je nosili v podobě amuletů a talismanů pro ochranu a štěstí, vyráběli z nich magické rituální předměty a ukládali je i do hrobů mrtvých. Meteorit je velkým pomocníkem pro všechny, kdo touží po Poznání zákonů makrokosmu, tedy i mikrokosmu, protože jak nahoře, tak dole. Pomáhá rozeznat v našem vlastním mikrokosmu svoji cestu, smysl i účel této cesty. Pomáhá nám poznat existenci v její pravé skutečnosti, dešifruje naše duchovní vize, díky čemuž rozpoznáváme všechny svoje možnosti, které můžeme na naší cestě za svým posláním využít. Tak, jak můžeme pravdivě poznat záležitosti vnější, můžeme (a měli bychom) poznat záležitosti vnitřní - tedy sama sebe. Meteorit je skvělým průvodcem na cestě do svého středu, do centra, v němž jediným hlasem je božské ticho, v němž jediná pravda je láska. Ze svého středu jsme schopni "vidět jasně", nezkresleně, vnímat pravdivě a cítit božskou lásku, která nemá hranic a na ničem nezávisí. Ve svém středu nalezneme svou pravou božskou podstatu, pravdu, lásku a svobodu. Hinduistická mantra OM mani padme Hum (tedy pravda je ukryta v lotosu) pojednává právě o tomto způsobu Bytí - Bytí ze středu. Meditace s meteoritem nás tedy zavede do hlubin středu, v němž jsme sami a zcela nazí (bez masek ega), abychom posléze zjistili, že tímto způsobem jsme propojeni se všemi ostatními bytostmi, a že dohromady takto tvoříme Jednotu. Hluboké poznání a prožití této skutečnosti nás navždy promění, protože v nás probudí opravdovou zodpovědnost za způsob svého bytí, za své myšlenky i činy. "Já jsem všechno a ve všech. Co dělám sobě, dělám tobě, všem. Každá nedokonalost, kterou vnímám je má vlastní nedokonalost..." Poznáme-li tyto záležitosti ze svého středu, už nikdy nebudeme stejní. Nuže - nezbývá, než vyrazit na cestu...
 
Meteorit a fyzické tělo
Meteorit pozitivně ovlivňuje tvorbu červených krvinek, aktivuje imunitní systém, harmonizuje tok energií v těle, tiší nervozitu, tlumí bolesti hlavy, mírní křeče, zvyšuje vitalitu a zpomaluje projevy stárnutí.
 
Meteorit - čištění a nabíjení
Meteorit je tvořen převážně železem, tedy při styku s vodou koroduje. Doporučuje se čistit i nabíjet pomocí meditace a vizualizace (vaše intuice vám napoví, jak na to).
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Lavennis podložka ke klávesnici, modrá Lavennis podložka ke klávesnici, modrá Kód: LAV-025
Podložka ke klávesnici přispívá k prevenci syndromu karpálního tunelu.
288 Kč
Organic Wellness BIO Tulsi Indická růže čaj sypaný Organic Wellness BIO Tulsi Indická růže čaj sypaný Kód: GINK-A1561
Bio Tulsi indická růže, to je inspirující směs listů bazalky posvátné, květů…
200 Kč
Jasmínový vlasový olej KTC 250 ml Jasmínový vlasový olej KTC 250 ml Kód: GINK-B0933
Pro husté, lesklé a krásné vlasy.
99 Kč
Iswari Bio Konopný protein 250 g Iswari Bio Konopný protein 250 g Kód: ISW-002
Vysoce kvalitní kompletní bílkovina.
209 Kč