Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová  - 1
Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová  - 2
Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová  - 3
Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová - 1/3Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová - 2/3Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová - 3/3

Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová

Kód: SoD-908009
Luxusní meditační polštář s překrásnou výšivkou lotosu s dvanácti okvětními lístky a symbolem Ómu uprostřed, ocení nejen ti, kdo se věnují meditacím, ale i ti, kdož dávají přednost stylovým bytovým doplňkům.
Připraveno k odeslání
1.294 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová

Luxusní meditační polštář s překrásnou výšivkou lotosu s dvanácti okvětními lístky a symbolem Ómu uprostřed, ocení nejen ti, kdo se věnují meditacím, ale i ti, kdož dávají přednost stylovým bytovým doplňkům. Meditační polštář je vyroben z bavlněného vaku s úchytkou pro pohodlné přenášení meditačního polštáře, vyplněného pohankovými slupkami. Tento bavlněný vak je vložen do snímatelného, pratelného textilního obalu s výšivkami. Ozdobný obal je opatřen zipem (17 cm) pro vyjmutí vaku se slupkami.

Tvar meditačního polštáře je uzpůsoben tak, aby sezení bylo co nejpohodlnější, podporovalo správné držení páteře a předcházelo nepříjemným pocitům v nohách. Pohankové slupky, jimiž je meditační polštář vyplněn, zajišťují stabilitu při sezení (polštář drží, nehroutí se). Meditační polštář je vhodný jak pro meditace, tak pro relaxace či příjemné posezení. Výborně se hodí i do čajoven a relaxačních center.

Materiál
textil, pohankové slupky

Průměr x výška meditačního polštáře
35 x 20 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky