Meditační polštář Květ Života červený

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.060 Kč
Kód: GM-MED-KZ-02
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Krásný červený meditační polštář je zdoben symbolem Květu Života. Polštář ocení nejen ti, kdo se věnují meditacím, ale i ti, kdož dávají přednost stylovým bytovým doplňkům. Meditační polštář je vyroben z bavlněného vaku s úchytkou pro pohodlné přenášení meditačního polštáře, vyplněného vakem s pohankovými slupkami.

Tvar meditačního polštáře je uzpůsoben tak, aby sezení bylo co nejpohodlnější, podporovalo správné držení páteře a předcházelo nepříjemným pocitům v nohách. Pohankové slupky, jimiž je meditační polštář vyplněn, zajišťují stabilitu při sezení (polštář drží, nehroutí se). Meditační polštář je vhodný jak pro meditace, tak pro relaxace či příjemné posezení. Výborně se hodí i do čajoven a relaxačních center.

Velikost - průměr x výška
34 x 13 cm

Hmotnost
2,6 kg

Materiál
kvalitní, pevná bavlna (kanvas), bio pohankové slupky

Údržba
Ozdobný obal lze sejmout a prát (na 30 °C). Květ Života je natištěn digitálním tiskem, který zaručuje vysokou odolnost. Vak s pohankovými slupkami se nepere (zničily by se slupky).


Květ Života - symbol života a tvoření
Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Tento posvátný symbol je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní matrici Stvoření, formy prostoru i času, jednotu života a ducha jako nedílné součásti vesmíru. Květ života můžeme najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby - po celém světě.

Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Symbol Květu života nás spojuje s posvátnou a všeprostupující životní energií, pomáhá nám rozšířit naše vědomí. Výborně se hodí k harmonizaci energií v domě, i jako prostředek pro meditace.

Více podrobnějších informací o symbolu Květu Života se dozvíte zde.

Facebook komentáře

Štítky