Meditační polštář - Květ života, barva černá  - 1
Meditační polštář - Květ života, barva černá  - 2
Meditační polštář - Květ života, barva černá  - 3
Meditační polštář - Květ života, barva černá - 1/3Meditační polštář - Květ života, barva černá - 2/3Meditační polštář - Květ života, barva černá - 3/3

Meditační polštář - Květ života, barva černá

Kód: SoD-908191
Symbol Květu Života spojuje s posvátnou a všeprostupující životní energií, pomáhá nám rozšířit naše vědomí. Výborně se hodí k harmonizaci energií v domě, i jako prostředek pro meditace.
Připraveno k odeslání
1.085 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Meditační polštář - Květ života, barva černá

Luxusní meditační polštář v barvě černé, se zlatou výšivkou symbolu Květu Života (symbol posvátné geometrie), ocení nejen ti, kdo se věnují meditacím, ale i ti, kdož dávají přednost stylovým bytovým doplňkům. Meditační polštář je vyroben z bavlněného vaku s úchytkou pro pohodlné přenášení meditačního polštáře, vyplněného pohankovými slupkami. Tento bavlněný vak je vložen do snímatelného, pratelného textilního obalu s výšivkami. Ozdobný obal je opatřen zipem (17 cm) pro vyjmutí vaku se slupkami.

Tvar meditačního polštáře je uzpůsoben tak, aby sezení bylo co nejpohodlnější, podporovalo správné držení páteře a předcházelo nepříjemným pocitům v nohách. Pohankové slupky, jimiž je meditační polštář vyplněn, zajišťují stabilitu při sezení (polštář drží, nehroutí se). Meditační polštář je vhodný jak pro meditace, tak pro relaxace či příjemné posezení. Výborně se hodí i do čajoven a relaxačních center.

Materiál
textil, pohankové slupky

Průměr x výška meditačního polštáře
35 x 20 cm

Váha
4,3 kg

Květ Života - symbol života a tvoření
Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Tento posvátný symbol je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní matrici Stvoření, formy prostoru i času, jednotu života a ducha jako nedílné součásti vesmíru. Květ života můžeme najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby - po celém světě.

Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Symbol Květu života nás spojuje s posvátnou a všeprostupující životní energií, pomáhá nám rozšířit naše vědomí. Výborně se hodí k harmonizaci energií v domě, i jako prostředek pro meditace.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky