Měděná virgule 07  - 1
Měděná virgule 07  - 2
Měděná virgule 07 - 1/2Měděná virgule 07 - 2/2

Měděná virgule 07

Kód: KOPA-L-med-07
Pružná, jednoduchá a přesná virgule pochází z dílny uznávaného českého odborníka, výrobce a psychotronika v jedné osobě - pana Pavla Kobzy.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
86 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Měděná virgule 07
Měděná virgule - typ 07
Tato sympatická malá virgule z mědi pochází z dílny uznávaného českého psychotronika a odborníka na kyvadla a virgule, pana Pavla Kobzy. Konce vidliček jsou pro větší přesnost detekce opatřeny lehce zaoblenými špičkami. Tyto špičky jsou pro práci s virgulí velice praktické. Pokud budete chtít získat odpovědi za každou cenu a nevědomě se pokoušet virguli "nutit" k činnosti, nebo naopak nebudete soustředěni - začnete nevědomky na virguli vyvíjet fyzický tlak, budete ji více tisknout. Odpovědí Vám bude bolest - způsobená tlakem Vašich prstů na špičaté konce virgule. Takto poznáte, že nejste ve správném rozpoložení pro práci s virgulí. Je tedy zapotřebí více se zklidnit, zkoncentrovat, aby virgule fungovala správně.
 
Virgule - prodloužená ručička Vaší intuice
Virgule je, stejně jako kyvadlo, prodlouženou ručičkou Vaší intuice, práce s virgulí je velmi podobná práci s kyvadlem. Vy se ptáte a virgule Vám prostřednictvím mechanického pohybu naznačuje odpověď. Můžete ji použít naprosto libovolně - můžete určovat vhodnost potravin, hledat předměty, GPZ zóny, podzemní vodu, ale i ptát se na jakékoliv otázky. Hlavním faktorem, na kterém záleží úspěch vašeho snažení, je vaše "souznění" s virgulí. Toto souznění se vyvíjí postupně, v přímé závislosti na míře Vašeho úsilí. 
 
Použití virgule
Použití tohoto typu virgule je zcela jednoduché. Zde uvádíme nejčastější způsob držení tohoto typu virgule. Pokud s virgulí nemáte zkušenosti, vyzkoušejte tento způsob a časem si můžete vyvinout svůj osobitý styl. Nic není striktně dáno. Uvolněte se a uchopte virguli do libovolné ruky. Špici virgule opřete do středu bříšek prstů ruky, nejlépe palce a prostředníčku, konec virgule bude mířit vpřed. Ze začátku musíte zjistit, jak Vám virgule ukazuje "ano" a "ne" nebo odpověď neutrální. Ptejte se na jednoduché věci, trénujte. Postupem času se Vaše "komunikace" zlepší a začnete sami přicházet na nové způsoby využití. Pamatujte - jedině pravidelným tréninkem a vytrvalostí dosáhnete úspěchu. Nevzdávejte se při prvních těžkostech.
 
Pokud jste zde nenašli všechny potřebné informace a chcete vědět více -  klikněte na heslo Proutkaření a přečtěte si obsáhlý článek v našem slovníku.
 
Materiál
měď

Délka x šířka
10 x 6 cm
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky