Medailon - Vidoucí

Připraveno k odeslání
152 Kč
Kód: FO-MED-10
Kategorie: Medailony
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Byla kněžkou chrámu a roky se cvičila v tajných uměních. A pak přišel ten den, ona pronikla za závoj a spatřila všechno. Před ní se rozprostíral tajemný Vesmír a všechny ty magické síly a schopnosti, po kterých tolik toužila, byly náhle na dosah ruky. OKO jí ukázalo tajemství světa, jeho skutečnou podobu. Spatřila utrpení lidí i krásu jejich duší. Měla na dosah všechno, mohla být Mocná. V tom okamžiku však spatřila dívku, co na louce sbírala květiny pro svou nemocnou matku. A tu prozřela. Uklonila se silám i moci, otočila se a spěchala zpět. To proto, že poznala, že jedinou a největší Mocí na světě je Láska. Láska v prostém lidském srdci. To Láska uzdravuje, léčí, pomáhá, dává, miluje, povznáší a přináší přesně to, co tento svět opravdu potřebuje.

Svět nepotřebuje kouzelníky. Svět potřebuje Lásku. A Láska pramení v čistém srdci. Ona to viděla, a proto vyčistila své srdce od přání mít moc, mít tajemné schopnosti, něco ovládat a dělat veliké věci. Protože nejsou ničím. Láska je vším.

Tento krásný medailonek dodáváme včetně řetízku se zapínáním na karabinku. Medailon je vyroben z obrázku, vloženého pod vypouklé leštěné sklo. To je vsazeno do kovu (slitina zinku). Zadní strana medailonu je zdobena rytou, jemně harmonizující mandalou.

Materiál
slitina zinku, sklo

Rozměr medailonku - průměr
2,8 cm

Délka řetízku
54 cm

Facebook komentáře

Štítky