Fantasy šperky

Masážní olej - Nag Champa, 100 ml

Masážní olej - Nag Champa, 100 ml

Kód: AW-MOL-15
Tento masážní a koupelový olej obsahuje parfém nag champa v nosném oleji z hroznových jader. Fantastická vůně Nag Champa si vás ihned získá!
Připraveno k odeslání
146 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní olej - Nag Champa, 100 ml

Tento masážní a koupelový olej obsahuje parfém nag champa v nosném oleji z hroznových jader. Směs je skvělá jak na masáže, tak jako přísada do koupele (stačí pár kapek). Vůně Nag Champa je vyráběna z květů champaky. Je to charakteristická, omamně exotická květinová vůně, která navozuje atmosféru uvolnění a relaxace. Fantastická vůně Nag Champa si vás ihned získá!

Vitis Vinifera - olej z hroznových jader obsahuje vysoké množství linolové kyseliny, díky čemuž skvěle hydratuje pleť (je výborný na kůži, která špatně absorbuje). Hroznový olej se krásně absorbuje do kůže a nezanechává mastný pocit, proto bývá součástí celé řady kosmetických přípravků pro péči o pleť. Hroznový olej se používá jako nosný olej do masážních kompozic a také jako stabilizátor vůní přidaných esenciálních olejů. Hroznový olej má přirozené non-alergické vlastnosti, je vhodný pro všechny typy pleti, a to i pro ty, kteří mají alergii na ořechy a jádra. 

Složení
Vitis Vinifera, Parfum Nag Champa, Hexyl Cinnamal (vonné aditivum kyseliny skořicové pro výrobu parfémů a kosmetiky), Benzyl Salicylate, Citronellol.

Obsah balení
100 ml

Země původu
Velká Británie

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky