Masážní olej - kompozice - Sleepy Lavender, 100 ml

Masážní olej - kompozice - Sleepy Lavender, 100 ml

Kód: AW-MOL-11
Masážní a koupelová kompozice Sleepy Lavender je směsicí esenciálních olejů - levandule a tymiánu v nosném oleji z hroznových jader. Směs je skvělá jak na masáže, tak jako přísada do koupele (stačí pár kapek).
Připraveno k odeslání
146 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní olej - kompozice - Sleepy Lavender, 100 ml

Masážní a koupelová kompozice Sleepy Lavender je směsicí esenciálních olejů - levandule a tymiánu v nosném oleji z hroznových jader. Směs je skvělá jak na masáže, tak jako přísada do koupele (stačí pár kapek).

Účinky éterických olejů

Esenciální olej Levandule (Lavandula angustifolia) je oblíbený pro své silné zklidňující účinky. Silice levandule povzbuzuje, rozjasňuje náladu, posiluje nervy, silně harmonizuje lidskou psychiku, navozuje pocity pohody. Levandule má antiseptické, antiparazitické, dezinfekční, protikřečové, potopudné účinky, dále harmonizuje krevní tlak, mírní nadýmání i bolest, regeneruje. Levandulová silice blahodárně působí na nekonečnou řadu obtíží, například: abscesy, akné, alergie, ekzémy, astma, bronchitida, kašel, nadýmání, zánět močových cest, vysoký krevní tlak, úzkost u srdce, epilepsie, zánět nervů, plísňová a kvasinková onemocnění, svrab, horečka, chřipka, žlučníkové bolesti, ischias, bolest hlavy, zápach z úst, kinetóza, ochrnutí, revmatizmus, bolest uší, premenstruační syndrom, silné pocení, lupy, lupenka, spáleniny, bělotok, rány, bodnutí hmyzu, podporuje tvorbu bílých krvinek, také posiluje imunitu.

Esenciální olej (Thymus Mastichina) - rozjasňuje náladu, zahání strach a špatnou náladu, posiluje při nedostatku energie a nervovém oslabení, posiluje sebedůvěru, posiluje podnikavost, cílevědomost a odvahu. Olej z tymiánu prokrvuje, je silně antiseptický, antibakteriální a dezinfekční, podporuje imunitu, povzbuzuje chuť k jídlu, mírní nadýmání, uvolňuje křeče, brání hnilobě. Esenciální olej z tymiánu je výborný při léčbě akné a ekzémů, při anemii, artritidě, nadýmání, bronchitida, astmatu, chřipce nebo nachlazení, zimnici, kašli, zánětu dutin, infekcích močových cest, střevních parazitech, bolestech hlavy, svalů, při revmatismu, spáleninách nebo celulitidě.

Vitis Vinifera - olej z hroznových jader obsahuje vysoké množství linolové kyseliny, díky čemuž skvěle hydratuje pleť (je výborný na kůži, která špatně absorbuje). Hroznový olej se krásně absorbuje do kůže a nezanechává mastný pocit, proto bývá součástí celé řady kosmetických přípravků pro péči o pleť. Hroznový olej se používá jako nosný olej do masážních kompozic a také jako stabilizátor vůní přidaných esenciálních olejů. Hroznový olej má přirozené non-alergické vlastnosti, je vhodný pro všechny typy pleti, a to i pro ty, kteří mají alergii na ořechy a jádra. 

Složení
Vitis Vinifera, Lavandula angustifolia, Thymus vulgaris, Linalool, Geraniol. Occur naturaly in Essencials oils.

Obsah balení
100 ml

Země původu
Velká Británie

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky