Podívejte se do kategorie Andělé

Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm  - 1
Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm  - 2
Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm  - 3
Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm  - 4
Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm - 1/4Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm - 2/4Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm - 3/4Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm - 4/4

Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm

Kód: HT-6874
Čistota, pravda, osvícení, meditace, léčení, práce s energií, odstraňování blokád a překážek toku energií - křišťál disponuje velkou uzdravující a harmonizující silou.
Připraveno k odeslání
649 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní léčitelská hůlka křišťál - šestihran 9 cm

Čistota, pravda, osvícení, meditace, léčení, práce s energií, odstraňování blokád a překážek toku energií - křišťál disponuje velkou uzdravující a harmonizující silou. Luxusně vybroušená masážní hůlka z extra čirého brazilského křišťálu je vyrobena ze speciálně pro tento účel vybraného kusu kamene. Na jedné straně je hůlka oblá, na straně druhé je vybroušený hrot.

Délka x šířka
9 x 2,2 - 2,5 cm

Hmotnost
50 - 90 g

Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od starověku. Masážní hůlky mají schopnost soustřeďovat energii ve své špičce. Čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních. Pokud je hůlka používána pro léčení, platí pro ni potřeba pravidelného čištění a nabíjení dvojnásobně. Velmi dobře křišťálová hůlka působí, pokud je použita pro meditaci. Položením hůlky na oblast srdce dosáhneme žádaného stavu "bez myšlenek", který je pro meditaci tolik potřebný.

Upozornění
Každá masážní hůlka je neopakovatelným originálem. Může se lišit od polodrahokamu na obrázku.

Čištění a nabíjení křišťálu
Důkladnou očistu provádíme buďto pod tekoucí vodou nebo ponořením do misky s vodou (přes  noc), do které jsme předtím přidali sůl. Nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci, případně při svitu měsíce.

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Dřevěná podložka pod mýdlo - mřížka rybka Dřevěná podložka pod mýdlo - mřížka rybka Kód: AW-WSoapD-04
Kdo rád jednoduchost, přirozenost a přírodní materiály, tomu se jistě zalíbí…
104 Kč
Dřevěná krabička na tarotové karty - hladká Dřevěná krabička na tarotové karty - hladká Kód: SoD-994920
Krásná krabička pro vaše tarotové karty či jiné cennosti.
286 Kč
Maličký anděl míru Maličký anděl míru Kód: HT-AS2317
Mír a pokoj do Vašich životů, do Vašich srdcí...
86 Kč