Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm  - 1
Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm  - 2
Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm  - 3
Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm - 1/3Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm - 2/3Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm - 3/3

Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm

Kód: HT-smooth-10cm
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Luxusní masážní hůlka z horského křišťálu patří do standardní výbavy každého léčitele, jež používá drahé kameny.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
422 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm

Masážní hůlka z křišťálu kulatá
Masážní hůlka z křišťálu patří zcela neodmyslitelně do standardní výbavy léčitelů, jež používají kameny. Tato luxusní křišťálová masážní hůlka, v podobě dlouhé tyčinky, je vyrobena ze speciálně pro tento účel vybraného kusu horského křišťálu. Tvar hůlky je kónický.

Délka x šířka (základna)
10 x 1,5 cm

Hmotnost
28 - 30 g

Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od starověku. Masážní hůlky mají schopnost soustřeďovat energii ve své špičce. Čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních. Pokud je hůlka používána pro léčení, platí pro ni potřeba pravidelného čištění a nabíjení dvojnásobně. Velmi dobře křišťálová hůlka působí, pokud je použita pro meditaci. Položením hůlky na oblast srdce dosáhneme žádaného stavu "bez myšlenek", který je pro meditaci tolik potřebný.

Upozornění
Každá masážní hůlka je neopakovatelným originálem, barevnost a kresba polodrahokamu se může lišit od polodrahokamu na obrázku.

Čištění a nabíjení křišťálu
Důkladnou očistu provádíme buďto pod tekoucí vodou nebo ponořením do misky s vodou (přes  noc), do které jsme předtím přidali sůl. Nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci, případně při svitu měsíce.

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přižazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštěcké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Knossos přírodní olivové mýdlo Jasmín 100 g Knossos přírodní olivové mýdlo Jasmín 100 g Kód: GINK-B0278
S 75 % olivového oleje toto tradiční řecké olivové mýdlo je vhodné k hygieně…
35 Kč
Náhrdelník labradorit, kuličky 5 mm Náhrdelník labradorit, kuličky 5 mm Kód: SVK-2123
Labradorit je kamenem esoterického vědění, poznání, mystérií, kámen…
321 Kč