Masážní kámen "mýdlo", malé - eldarit, Madagaskar

Masážní kámen "mýdlo", malé - eldarit, Madagaskar

Kód: ARCHIV-MINM-mas.mýd.eldarit
Eldarit je poslem samotné Matky Přírody, léčí nervy, akné, ekzémy, podporuje regeneraci a obnovu buněk, detoxikuje, posiluje oběhový systém a imunitu.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
125 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní kámen "mýdlo", malé - eldarit, Madagaskar

Masážní mýdlo ze zeleného jaspisu - eldaritu se používá k masážím těla a harmonizování čaker (energetických center). Masážní mýdlo z eldaritu se přikládá na postižená místa, v nichž došlo k zablokování energetických drah. Tato místa se s pomocí masážního mýdla jemně masírují, čímž dochází k harmonizování toku energie a k postupnému zlepšení zdravotního stavu člověka.  

Léčebné působení jaspisu eldaritu
Jaspis je zástupcem samotné Matky Země a přináší Vám její léčebné působení. Zelený jaspis ( eldarit ) je významným a velmi účinným léčivým kamenem, podporující uzdravovací procesy v těle během nemocí i po nemocech nebo operacích a  posilující imunitu i celkovou tělesnou vitalitu. Tento kámen se často používá jako podpůrná léčba při rakovinných nádorech, protože detoxikuje a silně působí na nervový a imunitní systém, buněčnou regeneraci a obnovu organismu. Jaspis eldarit dodává tělu energii, podporuje trávení, podporuje funkci pohlavních orgánů, oběhový systém, léčí zažívací trakt a vylučovací orgány, odstraňuje toxiny z těla, hojí záněty a podporuje chuť k jídlu. Zelený jaspis eldarit je také úžasným pomocníkem při kožních potížích, ekzémech i akné.

Kromě léčebného působení zeleného jaspisu eldaritu se můžete těšit také na zlepšení Vašeho psychického a duševního stavu. Jaspis eldarit pozitivně působí na naši rovnováhu a stabilitu, budete se cítit jistí, silní a klidní, otevření a čistí.

Jaspis eldarit - posel míru, který přišel z lesa 
Zelený jaspis eldarit je rozeným léčitelem, jeho pravidla pro zdravý život jsou jasná a jednoduchá: Věřit v léčivou sílu přírody, dbát na dobrou životosprávu, snažit se žít vyrovnaně a v harmonii s okolím. Eldarit nás uvádí do světa rovnováhy, klidu a souznění s ostatními, zkvalitňuje naši schopnost integrace, učí nás jak být tolerantní k výstřelkům druhých, učí nás, jak můžeme být velkorysými a láskyplnými i přesto, že naše okolí tyto rysy zatím nevykazuje a zdá se být nepřátelským. Když se však zamyslíme hlouběji, zjistíme, že nikdo na světě není naším nepřítelem (jelikož všechny souboje, které se kdy vedly a vedou jsou vždy jen souboje se sebou samým, projektované do osob v okolí). A to je poseltsví eldaritu: Nikdo není Tvým nepřítelem, proto nezanášej zbytečně svou mysl a své srdce hořkostí a myšlenkami na pomstu těm, co ti činili křivdy. Nesuď tyto lidi, to ti nepřísluší, následky svých činů je jednou stejně neminou, není třeba, aby jsi zasahoval. Starej se raději o své vlastní zdraví a o své blaho, opatruj čistotu svého srdce, polož se do konejšivé náruče Matky Přírody a nech se hýčkat. Zelený jaspis eldarit je kámen, jehož vibrace rezonují s čakrou srdce, eldarit tuto čakru harmonizuje, zklidňuje a otevírá ji krásám, které nám poskytuje sama Matka Příroda. Přijměme její pomoc...

Masážní mýdlo z jaspisu eldaritu je vyrobeno ze speciálně vybraného, pro tyto účely určeného kousku polodrahokamu jaspisu, který byl dokonale vybroušen a vyleštěn, aby jste si masáže jaksepatří užili smiley. Každý jednotlivý kámen je samozřejmě svým vzhledem originální, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže foto je především ilustrační.

Rozměry
4,5 x 3 x 2 cm

Hmotnost
44 g

Upozornění
Každý kámen má schopnost absorbovat do sebe negativní energie. U kamenů, které se používají k léčení a k masážím to platí dvojnásobně. Dbejte proto na pravidelné a důkladné čištění kamene. Kromě tohoto běžného čištění je však třeba jednou za čas dopřát svému kameni řádný oddych. I kameny si někdy potřebují odpočinout. Nechte ho na několik dní spočinout v lůně panenské země. Zakopejte ho třeba pod stromem na Vaší zahradě, v lese, zkrátka kdekoliv, kde uznáte, že je dobrá a nekontaminovaná půda. Kámen předá své absorbované energie půdě a zároveň se řádně nabije, což oceníte i Vy.

Čištění a nabíjení jaspisu eldaritu
Eldarit čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na slunci, ne však přímém. Nejvíce ze všeho však tento druh jaspisu miluje pobyt v útrobách Matky Země - nejlépe v zalesněných oblastech.

LP
 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.