Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait  - 1
Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait  - 2
Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait  - 3
Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait - 1/3Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait - 2/3Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait - 3/3

Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait

Kód: ARCHIV-MINM-mas.kám.jas.moo
Akné, ekzémy, trávení, žaludek, nevolnost, játra, kašel, imunita, vitalita. Pokud Vás tyto potíže trápí, pak jistě oceníte masážní mýdlo z mookaitu.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
125 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní kámen "mýdlo" - jaspis mookait

Masážní mýdlo z jaspisu mookaitu se používá k masážím těla a harmonizování čaker (energetických center). Masážní mýdlo z mookaitu se přikládá na postižená místa, v nichž došlo k zablokování energetických drah. Tato místa se s pomocí masážního mýdla jemně masírují, čímž dochází k harmonizování toku energie a k postupnému zlepšení zdravotního stavu člověka.  

Léčebné působení mookaitu
Jaspis je zástupcem samotné Matky Země a přináší Vám její léčebné působení. Mookait v sobě spojuje očistné schopnosti červeného jaspisu se schopnostmi jaspisu žlutého, proto je v léčitelství hojně používán, a to zejména při léčbě zánětů. Vodou z mookaitu se oplachují ekzematická místa či pleť s akné při počátečních i dlouhodobých projevech. Tento elixír vyrobíme tak, že do větší sklenice či misky nalejeme vlažnou vodu a v něm necháme přes noc tento kámen "vylouhovat". Ráno a večer pak oplachujeme postižená místa touto vodou. Kromě tohoto využití můžeme mookait použít pro posílení imunity, vitality a síly, harmonizaci energetických drah v těle, při zánětech horních cest dýchacích, pro uvolnění suchého kašle, aktivaci jater, sleziny a čištění krve. Jaspis mookait také posiluje a harmonizuje činnost trávicího traktu, pomáhá při žaludečních a střevních potížích, nevolnosti i zácpě, proto je vhodné tato místa masírovat právě masážním mýdlem z mookaitu.

Kromě léčebného působení jaspisu mookaitu se můžete těšit také na zlepšení Vašeho psychického a duševního stavu. Jaspis mookait pozitivně působí na naši rovnováhu a stabilitu, budete se cítit jistí, silní a klidní.

Mookait - odhodlaný experimentátor, se kterým není nuda
Mookait je zvláštní odrůda jaspisu, nacházející se na nalezištích v západní Austrálii. Tento na první pohled velice zajímavý kámen je charakteristický svým různorodým zbarvením - viz foto. Barvy přecházejí z temně rudé přes hnědou, fialovou až žlutou, tyto barvy se navzájem různě prolínají. Jaspis mookait má zcela jedinečné vibrace. Mookait nám dodává životní sílu, rovnováhu a klid v každé situaci, zmírňuje nervozitu a stres, stabilizuje tělo, podporuje naši flexibilitu a kreativní řešení problémů, skrze schopnost zaujímat různá stanoviska. Mookait podporuje naši chuť užívat si život, podporuje chuť po změně, různých experimentech a nových začátcích, plní nás odvahou a důvěrou, že vše dobře dopadne. Mookait nám ukazuje všechny možnosti a pomáhá vybrat jedinou správnou, pomáhá nám čelit následkům našich experimentů, dodává nám sílu a patřičnou odvahu i stabilitu. Mookait je zkrátka kámen vhodný pro všechny, kdo touží po změnách a dobrodružstvích, ale příliš si nevěří, nebo se necítí být dost silní.

Masážní mýdlo z jaspisu mookaitu je vyrobeno ze speciálně vybraného, pro tyto účely určeného kousku polodrahokamu jaspisu, který byl dokonale vybroušen a vyleštěn, aby jste si masáže jaksepatří užili smiley. Každý jednotlivý kámen je samozřejmě svým vzhledem originální, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže foto je především ilustrační.

Rozměry
4,5 x 3 x 2 cm

Hmotnost
40 g

Upozornění
Každý kámen má schopnost absorbovat do sebe negativní energie. U kamenů, které se používají k léčení a k masážím to platí dvojnásobně. Dbejte proto na pravidelné a důkladné čištění kamene. Kromě tohoto běžného čištění je však třeba jednou za čas dopřát svému kameni řádný oddych. I kameny si někdy potřebují odpočinout. Nechte ho na několik dní spočinout v lůně panenské země. Zakopejte ho třeba pod stromem na Vaší zahradě, v lese, zkrátka kdekoliv, kde uznáte, že je dobrá a nekontaminovaná půda. Kámen předá své absorbované energie půdě a zároveň se řádně nabije, což oceníte i Vy.

Čištění a nabíjení jaspisu mookaitu
Mookait čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na slunci. Nejvíce ze všeho však tento druh jaspisu miluje pobyt v útrobách Matky Země.

 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.