Masážní hůlka s rytými runami - achát černý

Masážní hůlka s rytými runami - achát černý

Kód: AW-HWand-43
Černý achát se v léčitelství používá k redukci nekontrolovatelných sexuálních tužeb, blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou.
Poslední kusy na skladě!
626 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní hůlka s rytými runami - achát černý

Krásná masážní hůlka z černého achátu, vybroušená do šestihranu, je zdobena rytými runovými znaky. Černý achát je kámen ochranný, přináší sílu a nezdolnost, pomáhá člověku v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Černý achát spojuje člověka s Jednotou Universa, pomáhá zaměřit energii jedním směrem a nenechat se rozptylovat. Černý achát rovněž přináší ráznost a vytrvalost při sledování cílů, poskytuje podporu těm, kteří se chtějí stát pány svého osudu. Černý achát podněcuje k nalézání poučení a poznání, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Věří se, že umí udržet rovnováhu energií jin - jang. Černý achát se v léčitelství používá k redukci nekontrolovatelných sexuálních tužeb, blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou. 

Po každém použití masážní hůlku z černého achátu vyčistěte. Stačí ji nechat přes noc v misce s vodou a křišťálem, nebo ji očistit pod proudem vlažné vody a pak vystavit na slunce. Nabíjet co nejdéle.

Každá masážní hůlka je neopakovatelným originálem, barevnost a kresba polodrahokamu se může lehce lišit od polodrahokamu na obrázku. Masážní hůlka z černého achátu je vybroušena do tvaru šestihranu. Na jednom konci je špička, druhý konec je zaoblený.

Délka x šířka
7 - 7,5 - 1,5 - 2 cm

Hmotnost
20 - 48 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky