Masážní hůlka - onyx a sardonyx

Masážní hůlka - onyx a sardonyx

Kód: ARCHIV-MINM-mas.tyčka onyx
Masážní hůlky čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních, pomáhají harmonizovat toku energie a tím přispívají k postupnému zlepšení zdravotního stavu člověka.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
247 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní hůlka - onyx a sardonyx

Masážní hůlka z onyxu - sardonyxu
Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od starověku. Masážní hůlky čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních, pomáhají harmonizovat tok energie a tím přispívají k postupnému zlepšení zdravotního stavu člověka.

Léčebné působení onyxu - sardonyxu
V místě, kde přechází jeden do druhého, v místě spoje onyxu a sardonyxu, vzniká napětí, díky kterému jsou léčebné účinky obou polodrahokamů ještě zesíleny.

Sardonyx - imunita, smysly,metabolismus, hormony,krevní oběh, trávení, kožní problémy
Sardonyx posiluje imunitní systém, obnovuje citlivost smyslových orgánů, reguluje množství tekutin v těle a příznivě působí na buněčný metabolismus, napomáhá ukládání živin v těle a vylučování odpadních látek, ovlivňuje tvorbu hormonů, činnost lymfatické soustavy, reguluje srdeční rytmus, posiluje krevní oběh, látkovou výměnu a trávicí trakt. Sardonyx pomáhá při nespavosti a revmatických bolestech. Pokud si připravíte elixír ze sardonyxu, pomůže vám při ekzémech a kožních problémech.

Onyx - rovnováha, zuby, kosti, astma, krev, nervy, smysly, sluch, horečka
Onyx zajišťuje rovnováhu enegií jin a jang, blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy, zlepšuje stav při astmatických záchvatech,  posiluje nervy a zlepšuje všechny smysly a vnímání. Pomáhá při onemocněních vnitřního ucha, poruchách rovnováhy, šumění v uších a zhroucení sluchu. Zlepšuje stav při poruchách prokrvení a snižuje horečku, snižuje citlivost na změny počasí.

Upozornění
Každá masážní hůlka je neopakovatelným originálem, barevnost a kresba polodrahokamu se může lišit od polodrahokamu na obrázku.

Rozměry
11 x 2,5 cm

Hmotnost
104  g

Čištění a nabíjení masážní hůlky z onyxu - sardonyxu 
Každý kámen má schopnost absorbovat do sebe negativní energie. U kamenů, které se používají k léčení a k masážím to platí dvojnásobně. Dbejte proto na pravidelné a důkladné čištění kamene. Onyxu - sardonyx běžně čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc, v misce vody. Nabíjíme na slunci.
Kromě tohoto běžného čištění je však třeba jednou za čas dopřát svému kameni řádný oddych. I kameny si někdy potřebují odpočinout. Nechte ho na několik dní spočinout v lůně panenské země. Zakopejte ho třeba pod stromem na Vaší zahradě, v lese, zkrátka kdekoliv, kde uznáte, že je dobrá a nekontaminovaná půda. Kámen předá své absorbované energie půdě a zároveň se řádně nabije, což oceníte i Vy.

LP

 

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.